این راز در مورد Michael Strahan & Kelly Ripa فقط به بیرون درز کرد–طرفداران آنقدر دیوانه!

Michael Strahan به تازگی باز کردن در مورد تجارب خود را از تبعیض نژادی در یک ABC و دیزنی سالن شهر. سابق NFL ستاره توضیح داد که او احساس او می تواند و نه “بالا بردن صدای او” در محل کار به خاطر ترس از تبعیض.

اگر چه Kelly Ripa, Strahan سابق شرکت میزبان بود اشاره شده نام بسیاری از طرفداران فکر می کنم Strahan با اشاره به زمان خود را در زندگی می کنند! با کلی نشان می دهد.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

Michael Strahan

شاتر

با توجه به صفحه شش این بحث بود به بحث در مورد “واقعیت گزارش و مسابقه است.”

این مقاله ادامه می دهد”مایکل گفت که وجود دارد برخی از شرایط تنش با مدیران که استدلالی و با صدای بلند در نشان می دهد و او بسیار آگاه او نمی تواند صحبت می کنند و یا بالا بردن صدای خود را به عنوان او نگران بود او دیده می شود به عنوان تهدید.”

Kelly Ripa

شاتر

اگر چه مایکل هرگز به طور خاص ذکر شده Kelly Ripa با نام و منابع می گویند او در واقع با اشاره به تجارب خود در ABC به طور کلی بیشتر گزارشات با اشاره به تنش بین دو شخصیت است.

در ژانویه مصاحبه با نیویورک تایمز, Strahan توضیح داد: “من تا به حال که در آن شغل من وجود دارد و احساس می کردم که: ‘من نمی دانم که من قرار بود یک شخص وابسته.'”

او ادامه داد: “من فکر کردم من از آمدن به اینجا به یک شریک است.”

Michael Strahan

شاتر

Strahan که سمت چپ زندگی می کنند! با کلی برای GMA در مارس سال 2016 نیز لمس خود را در رابطه با Ripa پس از بحث خارج شوید.

او توضیح داد که Ripa تصمیم به ملاقات او را قبل از او در سمت چپ نشان می دهد اما می گوید که هیچ احساسات سخت: “من نفرت نیست ، من احترام او را برای آنچه او می تواند انجام دهد در کار خود. من نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد چقدر خوب او در کار خود را.”

Kelly Ripa and Michael Strahan

شاتر

در یک 2019 زمان مصاحبه Strahan همچنین با اشاره به تنش در دوستی خود را پس از او سمت چپ نشان می دهد و توضیح داد: “من یاد گرفتم از طریق همه که رفت پایین که شما نمی توانید متقاعد کردن مردم به مانند شما.”

“من صحبت نکرده به او در یک مدت زمان طولانی ادامه داشته باشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>