مک دونالد به تازگی اعلام کرد برخی از تغییرات هیجان انگیز به فروشگاه خود را–از جمله اضافه کردن آیتم های منو که قطع شد با توجه به کوروناویروس.

در طول یک مجازی Evercore ISI سرمایه گذار, کنفرانس, فست فود های زنجیره ای را, مدیر عامل شرکت کریس Kempczinski توضیح داد که آنها در حال برنامه ریزی برای بازگرداندن برخی از آیتم های منو را به عنوان فروشگاه شروع به بازگشایی خود را به اتاق ناهار خوری.

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

McDonald's

شاتر

اما این بدان معنا نیست که همه از مورد علاقه خود را آیتم های منو خواهد ساخت بازگشت.

Kempczinski توضیح داد: “ما قطعا اضافه کردن به منو. این که آیا آن می رود تمام راه را به جایی که بودیم قبل از Covid من فکر می کنم که احتمالا بعید است.”

McDonald's

شاتر

قبل از اینکه شما بیش از حد نا امید Kempczinski کند که برخی از اخبار هیجان انگیز است.

“اما من فکر می کنم که آن را به همان اندازه بعید است که ما می مانم با زمان منو به خاطر مشتری است که به دنبال یک آرایه گسترده تر از آیتم های منو از آنچه ما در حال حاضر,” او توضیح داد.

McDonald's

شاتر

برای ما مکان های تصمیم گیری خواهد شد در سمت چپ به جو Erlinger دونالد جمهور ایالات متحده است.

“در ما این است که رفتن به به جو Erlinger ما آمریکا کار محلی صاحب اپراتورها وجود دارد به شکل بندی درست به انجام این کار” Kempczinski توضیح داد.

McDonald's

شاتر

این همچنین بدان معنی است که معرفی جدید آیتم های منو به تعویق خواهد افتاد.

با توجه به CNBC مک دونالد قرار دادن یک نگه خود ترد ساندویچ مرغ که ساخته شده بود به رقیب Chick-fil-A و Popeyes لوئیزیانا ،

اما Kempczinski گفت که آن را در انتظار نگه داشته در حال حاضر: “ما قطعا معتقدیم که وجود دارد یک فرصت بزرگ برای ما در مرغ اما نبود زمان مناسب برای رفتن پس از آن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de