Matthew McConaughey فقط اجازه دهید این راز در مورد خانواده اش لغزش

Matthew McConaughey است که به خوبی شناخته شده برای خود و مهارت های بازیگری اما بشردوستانه خود را در تلاش اند نیز این موضوع بحث شده است. و در مصاحبه با شهر و کشور, Matthew McConaughey مورد بحث و احساسات خود را نسبت به انسان دوستی.

50 سال بازیگر دارای سابقه خیریه تلاش. در سال 2008 McMcConaughey و همسرش کامیلا آلوز McConaugheyآغاز شده فقط نگه داشتن Livin’ پایه و اساس است.

علاوه بر این بازیگر قبلا ستایش سخاوت خود را زمانی که او کمک کرد تا نجات حیوانات خانگی رشته توسط طوفان کاترینا. او همچنین اهدا 80,000 ماسک صورت به کروناویروس اولین پاسخ دهندگان.

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

Matthew McConaughey and Camila Alves

شاتر

با توجه به وب سایت خود را فقط به نگه داشتن Livin’ بنیاد ماموریت برای “توانمند سازی دانش آموزان دبیرستان با ارائه آنها را با ابزار برای زندگی فعال و سالم انتخاب برای آینده ای بهتر است.”

این سایت ادامه داد “ما برنامه های ما دانش آموزان را تشویق به مثبت انتخاب زندگی خود را برای بهبود سلامت جسمی و روحی از طریق ورزش کار تیمی قدردانی تغذیه و خدمات اجتماعی. دانش آموزان شرکت کننده باید یک مکان امن برای بهبود زندگی خود را با تناسب اندام مربیان و کارشناسان بهداشت و درمان.”

Matthew McConaughey

شاتر

فقط نگه داشتن Livin’ بنیاد در حال حاضر برنامه های در 37 دبيرستان خدمت تقریبا 3000 دانش آموز در شش ایالت به علاوه واشنگتن, DC.

وجود دارد چهار نقطه اصلی تمرکز در برنامه: تناسب اندام, سلامتی, تغذیه و خدمات.

Matthew McConaughey and Camila Alves

شاتر

McConaughey تصمیم به تمرکز تلاش خود را بر دانش آموزان, دلیل خوب است.

او توضیح داد: “من همیشه می دانستم که من می خواستم آن را به بچه ها چون من می خواستم کل بنیاد برای ارائه به پیشگیری قبل از اینکه ما نیاز به یک درمان است.”

“دبیرستان آخرین جایی است که شما می توانید گرفتن کسی را و آنها را در مسیر درست قبل از اینکه آنها دیگر مجبور به گوش دادن به یک معلم یا پدر و مادر. اگر آنها screwing تا در دبیرستان و انجام برخی از چیزهای مشابه آنها پس از فارغ التحصیل آنها ممکن است به زندان برود—و یا حتی بدتر” این بازیگر ادامه داد.

Matthew McConaughey

شاتر

این بازیگر همچنین دارای یک چشم انداز جالب در آنچه انسان دوستی می کند و برای کسانی که شما در حال دادن-حتی رفتن تا آنجا که به آن تماس بگیرید خودخواه.

“قادر بودن به در راه است که خودخواه تلاش است. این احساس خوبی به من برای دیدن یک لبخند و یا شنیدن یک فرد جوان می گویند با تشکر از شما. که به نام فداکارانه عمل می کنند ؟ من آن خودخواهانه عمل می کنند” او می گوید خروجی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>