Costco فقط اعلام دیوانه ترین تغییر آن سیاست فروشگاه–آنچه که اتفاق می افتد!

در اوایل ماه مارس Costco خود را به حالت تعليق رایگان نمونه با گسترش COVID-19. با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز “خرده فروش خود را به حالت تعلیق محبوب نمونه در آن عمده فروشی باشگاه در اوایل ماه مارس بیش از نگرانی های ایمنی با گسترش coronavirus. مصرف کنندگان سوگواری smorgasbord رایگان تنقلات در رسانه های اجتماعی که یکی از اولین برنامه های به طور قطع به عنوان تهدید COVID-19 رشد داشته است.”

این خرده فروش به تازگی اعلام کرد قصد دارد برای بازگرداندن محبوب ترین ها نمونه.

نگه داشتن خواندن برای کاستکو آخرین به روز رسانی!

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

Costco

شاتر

کاستکو رئیس امور مالی ریچارد ساله, کون توضیح داد: “ما در حال رفتن به شروع به انجام برخی از چیزهایی که در اواسط ماه ژوئن در آهسته اجرای اساس در دسترس بود.”

“من نمی توانم به شما بگویم کنه اما نیازی به گفتن نیست برای رفتن به جایی که شما بروید و فقط انتخاب کنید تا باز نمونه با انگشتان دست خود را,” او ادامه داد.

Costco

شاتر

به علاوه, Costco است re-اضافه شدن گزینه های منوی مواد غذایی خود را در دادگاه.

Galanti گفت: “ما افزود: برخی از, اما نه همه موارد به عنوان در حال حاضر.”

Costco

شاتر

Costco ساخته شده است که تغییرات متعددی برای ذخیره سیاست به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

با توجه به وب سایت خود را “برای محافظت از اعضای ما و کارمندان موثر در مارس 4, همه Costco اعضا و مهمانان باید از پوشیدن چهره و پوشش است که پوشش خود را به دهان و بینی در تمام اوقات در حالی که در Costco. این شرط صدق نمی کند و برای کودکان با سن کمتر از 2 یا به افرادی که قادر به پوشیدن چهره و پوشش با توجه به وضعیت پزشکی است.”

Costco

شاتر

“استفاده از یک پوشش چهره دیده نمی شود باید به عنوان یک جایگزین برای اجتماعی فاصله. لطفا ادامه به رعایت قوانین در مورد فاصله مناسب در حالی که در Costco در محل. با تشکر از شما برای درک خود را و همکاری” بیانیه ادامه می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>