نقد و بررسی – اگر شما خود را یک ساعت اپل, Fitbit یا سامسونگ دیده بان شما نیاز به چک کردن و تعویض باندهای که Wearlizer ارائه می دهد.

آنچه در آن است ؟

Wearlizer دیجیتال و لوازم جانبی با نام تجاری است که تولید کننده شخص ثالث تعویض باندهای برای ساعتهای هوشمند از جمله Fitbit ساعت اپل و سامسونگ به تماشای.

طراحی و امکانات

من می خواهم صادقانه به شما بگویم من خود از جنس سیلیکون باند در مورد هر رنگ برای من Fitbit Charge 2. همه آنها را به همان نگاه ورزشی و احساس و دریافت کار انجام می شود نگه داشتن من Fitbit واحد در مچ دست من. با این حال من شده است که مایل به چیزی کمی بیشتر شیک و منحصر به فرد برای موارد که در آن من نیاز به لباس یک کمی خیال باف و یا نگاه کمی بهتر است. من هیجان زده در مورد این فرصت را به انتخاب کردن چند Wearlizer باند برای اضافه کردن به تعویض باند چرخش است.

من انتخاب سیاه و سفید گل و گل رز طلا گزینه های من را نقد کنید.

این Wearlizer گل های سیاه و سفید باند چرم یک گروه شامل یک زن سیاه و سفید و خاکستری ظریف طراحی گل. نخ اتصال Fitbit واحد به گروه جلا فولاد ضد زنگ. این شکاف رفتن تمام راه را در اطراف این گروه برای رسیدن به چند مچ دست اندازه ها و اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن شما مناسب کامل. کشورهای شرکت این گروه متناسب با مچ دست از اندازه 5.6″ به 8.6″. تنها شکایت من به عنوان مچ دست من است و در اندازه کوچکتر و من بیش از حد band/برآمدگی پس از آن من خواهد بود. من پیشنهاد ارائه یک باند و یک باند بزرگ گزینه است.

این Wearlizer گل رز طلا گروه یک گروه فولاد ضد زنگ. مانند سیاه و سفید گل, گروه گل رز طلا گروه متناسب با طیف گسترده ای از مچ دست اندازه (5.5″ به 8.6″). بر خلاف سیاه و سفید گل, باند بند تنظیم شده است با از بین بردن غیر ضروری لینک کلیک کنید. این فرآیند آسان است و هیچ ابزار خاص مورد نیاز است. شما به سادگی ضربه محکم و ناگهانی باز کردن لینک, حذف لینک غیر ضروری و دوباره پیوست.

اگر چه این فرایند ایجاد یک براق تکمیل نگاه کند آن را دشوار است به ضمیمه و جدا کردن بند از مچ دست خود را به عنوان وجود دارد بدون اختصاص داده شده قلاب. من ترجیح می دهند به پوشیدن من Fitbit تنگ در اطراف مچ دست تا آن را به چرخش در نتیجه آن را نمی slip on/off بیش از دست من. این طراحی باعث می شود آن را به چالش کشیدن برای بستن و باز کردن باند بر روی مچ دست شما یک دست. این شدنی است اما ایده آل نیست.

کیفیت

من شده اند با پوشیدن Wearlizer سیاه, باند گل تقریبا روزانه از آنجایی که من آن را دریافت کرد. آن را بسیار راحت و با دوام. من به ویژه می خواهم که این گروه این است که نازک تر از سیلیکون باند است که من شده اند با استفاده. من خواهد شد به سفارش برخی بیشتر از این سبک در طرح های مختلف و رنگ های به زودی این علاقه من!

من فقط فرسوده Wearlizer گل رز طلا گروه چند بار. با زمان قرنطینه سبک sweatpants و T-shirts, من نه تا به حال نیاز به لباس بهتر است و من احساس می کنم این گروه بیشتر از یک خیال باف نگاه کنید. این بار من فرسوده این گروه آن راحت است و من می خواهم در راه است که آن را به نظر می رسد. تنها عیب همانطور که اشاره کردم مشکل چفت و بست و unfastening گروه به مچ دست خود را.

من احساس امن و گفت که Wearlizer به رسمیت می شناسد اهمیت تولید محصولات با کیفیت است. با ارائه 12 ماه بدون هیچ زحمتی گارانتی را با هر بند این نشان می دهد که آنها با اعتماد به نفس در خود و طرز کار با کیفیت و من دوست دارم که چون من همیشه احساس اعتماد به نفس بیشتری به خرید آیتم هایی که با گارانتی می آیند.

چیزی که من دوست دارم

  • 12 ماه بدون هیچ زحمتی گارانتی
  • هزینه
  • آسایش
  • دوام
  • طراحی شیک

آنچه که من می خواهم تغییر

  • طول باند در گل سیاه و سفید گزینه خوب است که آن را متناسب با طیف گسترده ای از مچ دست است, اما بسیاری از برآمدگی کوچکتر مچ دست.
  • هیچ اختصاصی قلاب در رز طلا گزینه

افکار نهایی

Wearlizer ارائه می دهد ترکیبی از بسیاری از سبک ها و طرح های, برای بسیاری از محبوب ترین ساعت مچی گزینه (Fitbit سامسونگ و اپل). اگر شما به دنبال جایگزینی جدید باند برای هر روز و یا کسانی که خیال باف موارد من توصیه چک کردن آنچه آنها باید ارائه دهد.

قیمت: $8-$30
که در آن به خرید: Wearlizer یا آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Wearlizer. لطفا بازدید از سایت خود را برای اطلاعات بیشتر.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de