خارج شده و فقط این اطلاعیه–آنچه که اتفاق می افتد!

خارج شده و با توجه به حرکت به رفتن صندوقدار-رایگان در تمام فروشگاه ها–و مردم خوشحال هستند در مورد آن!

کنگلومرا در حال آزمایش یک فروشگاه است که با استفاده از تنها خود پرداخت و نه از انسان تحویلدار در میان رمان شیوع کروناویروس.

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

ادامه مطلب: Costco فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن سیاست فروشگاه–مشتریان ناجور!

این شرکت اعلام کرد که این امر می تواند از بین بردن تمام تحویلدار و استاندارد تسمه نقاله و خطوط در آن محبوب مغازه واقع در فیتویل آرکانزاس.

Walmart می گوید حذف تحویلدار تلاش خود را به دیدن اگر پرداخت برابر سریع تر هستند در حالی که محدود کردن تعامل انسان در عصر COVID-19. حس می کند!

ادامه مطلب: Walmart فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون–ما می تواند آن را باور نمی کند!

این شرکت ادعا میکند که کارگران را هنوز هم در دسترس خواهد بود برای کمک به مشتریان که مشکل انجام پرداخت خود را دارند. من تصور کنید که در فروشگاه های ارشد مهمانان قدردانی از این مرحله!

بر اساس نتایج حاصل از آرکانزاس آزمایشی شرکت تصمیم می گیرید اگر آن را باید گسترش برنامه های بیشتر فروشگاه ها در سراسر کشور است. نمی تواند صدمه دیده است برای تست آن!

ادامه مطلب: Nordstrom فقط این اطلاعیه–آنچه که اتفاق می افتد!

علاوه بر این فروشگاه به تازگی راه اندازی یک تماس سیستم پرداخت با هدف کمک به کند کردن روند گسترش ویروس. ما واقعا قدردانی از نگرانی های خود را برای کارگران و مشتریان ایمنی.

فراموش نکنید که مقامات بهداشتی در دنور, کلرادو, دستور یک فروشگاه به در مارس پس از سه نفر کشته و شش کارمندان آزمایش مثبت برای آنفولانزا. اوه!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>