تخم مرغ یکی از بهترین مواد غذایی که می توانید بخورید زیرا آنها فوق العاده خوب برای سلامت خود را به همراه بسیار همه کاره است. به علاوه آنها بسیار مقرون به صرفه این به این معنی شما می توانید غذا خوردن تخم مرغ چند بار در روز و هرگز حوصله آنها.

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

ketchup worst ingredient with eggs

تخم مرغ ها سرشار از پروتئین و ویتامین های گروه B و سلنیوم و ویتامین D و روي و مس و آهن – که همه آنها مهم برای حفظ سلامت از لایحه تمیز و از دست دادن وزن است. اما وجود دارد یک مشترک سس بسیاری از مردم قرار داده و در تخم مرغ خود را که بسیار بد برای شما و در واقع می تواند به نوبه خود تخم مرغ ها را به یک وعده غذایی ناسالم.

ketchup worst ingredient with eggs

اگر شما با قرار دادن در سس گوجه فرنگی بر روی تخم مرغ های خود را, شما ممکن است بخواهید به تجدید نظر در دستور العمل خود را. سس گوجه فرنگی بسیار رایج است شکوه برای تخم مرغ به دلیل آن گوجه فرنگی و سرکه را طعم اضافه کردن جالب کام به تخم مرغ را با حداقل تلاش. اما آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که در سس گوجه فرنگی می تواند با برخی از ناخواسته اثرات جانبی.

ketchup worst ingredient with eggs

هر چند از آن است که معمولا بسیار کم کالری سس گوجه فرنگی ساخته شده است با سطح بالایی از قند و شربت ذرت با فروکتوز بالا و نمک. در مقادیر زیاد این مواد می تواند منجر به آهسته شدن متابولیسم بدن و حتی افزایش وزن.

ketchup worst ingredient with eggs

شاتر

مبادله سس گوجه فرنگی یک تخم مرغ سالم تر و سس مانند یک خانه با شکوه ساخته شده با ماست یونانی پایه. و یا سعی کنید با اضافه کردن برش های گوجه فرنگی به دستور خود را به گرفتن برخی از طعم دهنده به آنچه شما از دست رفته از سس گوجه فرنگی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de