Rebel Wilson غیر قابل تشخیص به نظر می رسد در حال حاضر–دیدن این عکس!

به نظر می رسد به عنوان اینکه Rebel Wilson خوبی در حال پیشرفت به سوی هدف خود را از ضربه 165 پوند. تا پایان سال!

این “Pitch Perfect” ستاره فقط یک عکس به Instagram از svelte جدید-جسمانی–و ما شوکه شدیم برای دیدن چقدر سخت کار پرداخت است! شما بروید ،

بیشتر بخوانید: شما ممکن است بخواهید به خودتان را کنترل کنید برای این رشته بمب مورد Meghan Markle و شاهزاده هری که درست کردم!

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

The 40-year-old نگاه پر زرق و برق در پایین برش کبالت آبی لباس در اتاق هتل عکس.

او توضیح داد: در این عنوان که او در استرالیا ترویج جدید سریال کمدی “LOL” که برای اولین بار در سطح جهان در آمازون نخست تصویری در ژوئن 19. ما نمی توانیم صبر کنید به آن را ببینید!

ما می توانید ببینید که او همچنان به کار سخت نسبت به اهداف سلامت! ماه گذشته این بازیگر نوشته شده در Instagram که در آن او صحبت کرد و با صراحت در مورد سلامت خود را هدف.

“حتی اگر شما را مجبور به خزیدن به سمت اهداف خود در حفظ و رفتن x به ارزش آن خواهد شد” او زیر نویس یکی دیگر از IG پست.

“سعی کنید و به کمی تلاش هر روز…من می دانم که برخی از روز خسته کننده به عنوان جهنم شما احساس می کنید مانند دادن شما ناراحت در عدم پیشرفت…اما خوب همه چیز در حال آمدن است راه خود را از آنچه هستند به اهداف خود در این سال؟” وای خیلی الهام گرفته!

ادامه مطلب: Kelly Ripa فقط کاهش یافته است, این رشته بمب, در مورد خانواده اش–ما خیلی شگفت زده کرد!

“من صادقانه با شما — با من ‘هفته سلامت’ ماموریت من در تلاش برای رسیدن به 75 کیلوگرم و حرفه ای خردمند هستم و در تلاش برای به دست آوردن یکی از فیلم به تولید قبل از پایان سال!” او ادامه داد. “هر دو اینها نیاز به یک تلاش روزانه و بطور مداوم و موانع — اما من کار سخت x.”

نگه دارید تا کار سخت شورشی!

بیشتر بخوانید: شما ممکن است بخواهید به خودتان را کنترل کنید برای این رشته بمب مورد Meghan Markle و شاهزاده هری که درست کردم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>