پرنس چارلز فقط نشان داد این دلخراش به روز رسانی در مورد وضعیت بهداشت و درمان–خیلی غمگین!

پرنس چارلز اعلام کرد که او تا به حال Covid-19 بازگشت در اواخر ماه مارس این سال است. او بهبود با موفقیت و به تازگی باز کردن در مورد آنچه در آن بود که بیمار با این ویروس.

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

Prince Charles

چلپ چلوپ اخبار

یک عارضه جانبی شایع Covid-19 است که از دست دادن طعم و بوی. در اخیر تفرج به گلاسترشر بیمارستان سلطنتی با همسر خود همکاری Camilla چارلز گفت: کارگران بهداشت و درمان است که او بیش از حد از دست هر دو حواس. علاوه بر این او هنوز هم در روند گرفتن آنها را به عقب.

Prince Charles

چلپ چلوپ اخبار

بهداشت و درمان دستیار جف وال توصیف گفتگو با شاهزاده چارلز با ایمیل های روزانه. “او [پرنس چارلز] آیا صحبت از تجربه های شخصی خود را پس از تجربه دست اول برای او, گفت:” دیوار “او همچنین صحبت در مورد از دست دادن خود را از بو و طعم و تقریبا هنوز هم احساس او هنوز هم آن را کردم در حال حاضر.”

Prince Charles

چلپ چلوپ اخبار

پرنس چارلز تشخیص داده شد با Covid-19 مارس 25. او دچار علائم خفیف و قادر به خود منزوی در خانه و بدون عوارض است. همسرش, Camilla هرگز قرارداد این ویروس با وجود اینکه در قرنطینه با چارلز.

Prince Charles

چلپ چلوپ اخبار

شاهزاده ولز و همچنین دیگر اعضای ارشد خانواده سلطنتی, به تازگی به فرد وظایف این ماه است. با وجود داشتن که از ویروس, او هنوز هم بعد اجتماعی فاصله شیوه های که در وظایف رسمی. پرنس چارلز است که هنوز هم در درجه اول کار از خانه انجام تماس های ویدئویی برای توابع مهم و جلسات محدود در شخص درگیری برای آینده ای نزدیک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>