این بهترین راه برای جلوگیری از افزایش وزن به گفته کارشناسان

اگر شما امیدوار به حفظ کردن وزن در حال توسعه عادات سالم و چسبیده به آنها مهم است. به طور خاص ترکیبی از رژیم غذایی و ورزش منظم دو اجزای ضروری از حفظ یک وزن سالم است.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای بهترین راه برای جلوگیری از افزایش وزن!

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

women walking

شاتر

دو روز حکومت

دو روز حکومت است یک راه عالی برای به اجرا درآوردن عادات سالم را به رژیم غذایی خود را و چوب با آنها.

با توجه به متوسط “در اینجا قانون: هرگز تحت هیچ شرایطی جست و خیز 2 روز یک عادت در یک ردیف. مگر اینکه شما واقعا بیمار است یا چیزی کاملا خارج از کنترل خود در مسدود کردن شما از تمرین عادت خود را فقط به آن را انجام دهد.”

feet on a scale

شاتر

دو روز حکومت بر قوام است که بخش عظیمی از نگه داشتن وزن ناخواسته خاموش–به ویژه هنگامی که می آید به ورزش.

با توجه به شکل “هدف برای چهار تا پنج ساعت ورزش در هفته, برنامه, آن را کنید و سعی کنید به چوب به آن پرش بیش از حد بسیاری از جلسات در یک ردیف می تواند باعث انگیزه خود را به اسلاید می گوید: افراد مشهور, مربی, رامونا Braganza.”

flat stomach

شاتر

“او قاعده کلی: هرگز اجازه ندهید که بیش از دو روز مستقیم رفتن بدون برخی از نوع تمرین است. اگر شما بیش از حد شلوغ به ورزش در روز پنج شنبه و جمعه را یک اولویت برای دریافت به چرخش کلاس در روز شنبه” مقاله همچنان ادامه دارد.

woman doing a crunch

شاتر

متوسط توضیح می دهد که چگونه حکومت می تواند اجرا شود در زندگی روزانه خود را: “هرگز جست و خیز 2 روز از در حال اجرا در یک ردیف تحت هیچ شرایطی. اگر شما نمی توانید به زحمت اجرا تنها 10 دقیقه. اگر آن را بیش از حد انجام این کار را برای 5 دقیقه. اگر شما می خواهم و نه آن را آسان پیاده روی 15 دقیقه و اجرا برای 15. در صورتی که بیش از حد سخت پیاده روی 10 و اجرا 5.”

این تمرین مطابق تمرین–بدون تمرکز بر روی شدت–می تواند کمک به شما در حفظ وزن سالم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>