می دانم که آرام نقد و بررسی هدفون – ویژگی های پایان بالا در اواسط محدوده قیمت

نقد و بررسی – این روزها به نظر می رسد که هر کس خود هدفون و گوشی. شرکت شما هرگز شنیده springing تا با بهترین هدفون شما تا کنون شنیده quietest حذف نویز بیشتر و راحتی و blah blah blah. که جایی است که من در زمانی که من می دانم آرام هدفون به نقد و بررسی. من در ابتدا بازدید از آن به عنوان یکی دیگر از “من بیش از حد” محصول است. پس از استفاده از آرام هدفون برای چند هفته من شک و تردید شده و خو بسیار کمی.

آنچه در آن است ؟

می دانم که آرام هدفون یک هدفون با بسیاری از ویژگی های معمولا محفوظ است برای بیشتر گوشی های گران قیمت. تاپیک حذف نویز فعال (ANC) لای شیار مانند کنترل های بصری و 24 ساعت مدت زمان پخش. به علاوه وجود یک ترفند سرد من هرگز قبل از دیده می شود در یک هدفون—شارژ بی سیم.

مشخصات

 • فعال لغو سر و صدا (ANC)
 • کنترل های لمسی
 • شارژ بی سیم
 • مکث خودکار/بازی
 • MindShine تکنولوژی صوتی
 • 24 ساعت از پخش یک شارژ
 • 3.5 mm کابل aux
 • اپل و آندروید سازگار
 • دوخته مورد

در جعبه

 • هدفون
 • کیف حمل و نقل
 • USB-C کابل شارژ
 • AUX cable
 • توجه داشته باشید پد

طراحی و امکانات

معمولا من نمی توجه به بسته بندی مگر اینکه آن را غیر معمول و یا سرد است. می دانم بسته بندی از آرامش هدفون هر دو. این غیر معمول به دلیل artiness. وجود دارد فکر واقعی قرار داده و به unboxing تجربه. این همه بسیار اپل مانند. هنگامی که جعبه اول باز شما ارائه با هدفون در آن نرم و توخالی مورد سلیقه پیچیده شده و مهر و موم شده در یک تکه کاغذ—بسیار شبیه به پیراهن جدید ممکن است. در زیر آن یک قطعه از هنر است که تحت پوشش لوازم جانبی زیر. کشیدن روبان و شما ببینید حیله گر کتاب آموزش (چرا نمی توانید تمام دفترچه راهنما بود این خوب؟), هر دو کابل تحت کشش زبانه و یک دور پست-آن را مانند دفترچه یادداشت. می دانم که همچنین شامل یک کارت تشویق خریدار به برچسب آنها را در رسانه های اجتماعی.

یک کابل صوتی 3.5 mm به همراه یک USB-C کابل شارژ گنجانده شده است. وجود دارد که توجه به جزئیات در مورد چگونه هر دو کابل بسته هستند با یک سیلیکون قلاب. آن را بیش از حد بد مینی وصل کابل ندارد اتصال رعد و برق در یک پایان را ساخته اند و آن را مناسب برای کاربران آی فون.

آرامش هدفون می آید در سه رنگ: مریم گلی آلو خاکستری و سیاه و سفید. من انتخاب مریم به سادگی دلیل آن را در رنگ های غیر معمول برای یک هدفون و چهره—سیاه هدفون ها همه جا هستند. من عکس نمی سیج رنگ عدالت است. به نظر می رسد بسیار بهتر در فرد است. شامل یک لحافی نرم مورد که خاکستری بدون توجه به هدفون رنگ.

بلوتوث جفت شدن سریع و درام-رایگان. پس از جفت شدن آغاز شد, آی فون من فورا دیدم آرام هدفون و زوج. همچنین این هدفون به من گفت: من زوج شد. چرا هدفون سازندگان همیشه استفاده از یک صدای زن به صورت آواز دهید? من شکایت نیست—فقط کنجکاو. که همان صدا را نیز به شما بگویم آنچه در سطح ANC شما با استفاده از, بنابراین شما هرگز نیاز به حذف هدفون برای بررسی.

عمر باتری قابل توجه است 24 ساعت مداوم گوش دادن. نگه داشتن در ذهن است که چقدر هزینه خواهد داشت بستگی به حجم و عوامل دیگر. من متهم آرامش هدفون پس از باز کردن جعبه و من هنوز مجبور به شارژ مجدد آنها.

حذف نویز فعال (ANC) در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر رایج و مقرون به صرفه است. می دانید استفاده از ANC نیست قوی ترین من تا کنون شنیده ام (که متعلق به بوز), اما آن را هنوز هم آرام یک اداره یا دیگر محیط های که در آن وجود دارد یک پس زمینه din در فرکانس های پایین تر. می دانم که تلاش برای پاک کردن میانه به فرکانس های بالاتر با استفاده از آنچه به آنها تماس بگیرید “Hush” فن آوری است. در حالی که وجود دارد برخی از کاهش در آن فرکانس آن را هنوز هم کاهش فرکانس های پایین تر است که مزایای بسیاری از ANC. Hush است یک تکنولوژی است که من مشکوک را در طول زمان بهبود بخشد.

سه سطح وجود دارد از ANC در دسترس: خارج پایین و بالا. به صداقت وجود ندارد بسیار قابل شنیدن تفاوت بین پایین و بالا ANC. کم اجازه می دهد تا فقط به اندازه کافی در اطراف پس زمینه برای کمک به شما احساس کاملا جدا است که می تواند زحمت برخی از مردم است. حتی زمانی که ANC خاموش است وجود دارد یک مقدار مناسب و معقول از منفعل کاهش سر و صدا در حال حاضر برای آرام محیط های.

بسیاری از نویز در تلفن های سازش کیفیت صوتی در هنگام ANC روشن است. چیزی که من در مورد می دانیم استفاده از ANC است که حداقل اثر آن را بر روی فایل های صوتی. آن را دشوار است به تشخیص هر گونه تخریب در کیفیت صدا که آیا ANC یا خاموش است. که هدف اصلی از ANC و می دانم که به دست آورده است.

این سرد است: اگر شما با قرار دادن یک دست بر گوش راست فنجان و نگه دارید برای یک ثانیه آرامش هدفون می رود به Passthrough حالت. این به این معنی شما می توانید همه چیز را در اطراف شما. آن را شبیه به اپل شفافیت حالت خود AirPods نرم افزار گوشی. این یکی از ویژگی های است که می تواند شما را امن نگه دارید اگر شما در خارج از منزل هنگامی که شما باید آگاه باشید از محیط اطراف خود را در حالی که گوش دادن به موسیقی و یا در یک تماس. به جای دست بر گوش فنجان نوبت Passthrough کردن و بازگرداندن آرامش هدفون به آن قبلی ANC حالت. مثل من گفت:—آن را سرد.

می دانم گنجانیده شده است بصری لای شیار مانند ویژگی های به حق earcup آرام هدفون. چند دیگر هدفون ها این ویژگی را دارند اما آن را همیشه سرگرم کننده برای استفاده است. گوش فنجان, تخت, پس از آن آسان است به استفاده از انگشتان دست خود را به انجام این کشویی توابع.

کشویی انگشت به بالا یا پایین را تنظیم حجم. تغییر در حجم نیست, شدید, بنابراین شما ممکن است مجبور به کش رفتن چند بار برای رسیدن به حجم مورد نظر. کشیدن به جلو خواهد جست و خیز به آهنگ بعدی و کشیدن عقب یا بازگشت به آهنگ و یا شروع کردم به آهنگ قبلی. بهره برداری از دو بار در این مرکز به مکث یک آهنگ.

تلفن تماس هستند بهتر از بسیاری از هدفون استفاده کردم. کیفیت تماس فوق العاده است برای من اما آزمون واقعی این است که چگونه کاربر برای تلفن های موبایل به دیگران است. مردم من به نام گفت: من صدا فقط خوب اگر نه کاملا به اپل AirPods نرم افزار استاندارد (بدون هدفون یا ایرفون برای تلفن های موبایل به عنوان خوب به عنوان اپل در تماس های تلفنی). در حالت تلفن ضربه زدن بر گوش پد انجام یک عملکرد دوگانه—پاسخگویی و حلق آویز کردن. زمانی که من را و یا دریافت یک تماس با من تمایل به استفاده از آی فون من برای ضربه زدن و چشم پوشی از هر هدفون یا گوشی تلفن کنترل.

توجه داشته باشید; می دانید وب سایت چگونه به تصویر نشان می دهد که گوش چپ فنجان داشتن این کنترل—nope تمام کنترل ها در سمت راست گوشی تنها. اما گوش چپ جام می کند که یک ویژگی منحصر به فرد.

می دانم که آرام هدفون به صورت بی سیم شارژ می شود. سوال: چگونه می توانید یک هدفون قرار داده شده بر روی یک شارژر بی سیم و شارژ? پاسخ: پس گوش فنجان, مسطح, می دانم متعادل هدفون به طوری که زمانی که از گوش چپ فنجان قرار داده شده است بر روی یک شارژر بی سیم آن توازن کاملا امکان شارژ. آن را به طور کامل سازگار با هر چی شارژر بی سیم. چند دیگر هدفون قابلیت شارژ بی سیم, اما این برای اولین بار من است. اگر شما لازم نیست که یک شارژر بی سیم با آرامش هدفون هنوز هم می تواند شارژ (سریعتر) از طریق شامل USB-C به کابل USB. توجه داشته باشید که می دانم نمی کند و شامل یک شارژر بی سیم.

آسایش و آرامش هدفون خیلی خوب است. برای من سر بوز و Aiaiai گوشی راحت تر هستند اما من می توانم این را با هیچ مسائل. معمولا بعد از چند ساعت من آماده هستم به یک استراحت از هدفون در هر صورت بدون توجه به نام تجاری. درک کنند که هدفون می تواند بسیار راحت برای یک نفر و نه آنقدر برای فرد دیگری. اگر شما در حال خرید هدفون بدون تلاش آنها مطمئن شوید که وجود دارد این است که یک سیاست بازگشت لیبرال اگر آنها کار نمی کند برای شما.

اجازه دهید بحث در مورد کیفیت صدا برای گوش دادن به موسیقی. می دانم که آرام هدفون امکانات آنچه به آنها تماس بگیرید ذهن درخشش یک اصطلاح مبهم است که می گوید “کاهش خستگی گوش دادن توسط پردازش و انتقال صوتی است که مغز خود را می توانید لذت ببرید.” هر آنچه. می دانم که اساسا گفت که شما می توانید با استفاده از آرام هدفون برای مدت طولانی از آنجا که این صدا به عنوان راحت به عنوان هدفون خود را.

پس چگونه “راحت” است و صدا ؟ می دانم تا به بهینه سازی صوتی به سمت گرمتر محدوده این معنی است که آنها را به عنوان روشن به عنوان برخی از دقیق تر صدایی هدفون می شود. فرکانس های بالاتر در حال نورد است که می تواند با تکیه تلفظ کردن وسط و فرکانس های پایین تر. مشخصات فنی این می تواند در نتیجه راحت تر صدا همانطور که می دانید می گوید. این صدا رویکرد چیزی است که بسیاری از غیر audiophile مردم ترجیح می دهند.

موسیقی در آرام هدفون دارای یک صدا سرگرم کننده است که مستلزم به برد به جای بررسی به صورت مطلق رنگها دقت است. مگر اینکه شما یک مهندس ضبط که یک چیز خوب است.

چیزی که من دوست دارم

 • آسایش
 • ANC
 • کنترل های بصری
 • Passthrough
 • شارژ بی سیم

آنچه که من می خواهم تغییر

 • هیچ چیز توجه داشته باشید

افکار نهایی

می دانم که آرام هدفون مناسب به رشد و رقابتی اواسط محدوده دسته از ویژگی های است که تکنولوژی تنها در گران تر دنده فقط چند سال پیش. داشتن ANC آسایش و صدای خوب با هم در یک قیمت مناسب هدفون یک ترکیب برنده.

قیمت: $249.00
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط دانم.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>