گوئن استفانی فقط اعلام تکان دهنده ترین تا کنون!

گوئن استفانی فقط یک خبر هیجان انگیز برای طرفداران صدای. این بدون شک خواننده به تازگی اعلام کرد که او را به بازگشت به نشان می دهد برای فصل آینده 19. ان بی سی نشان می دهد که مجموعه ای به بازگشت این کاهش در روزهای دوشنبه و سه شنبه در 8 ساعت.

نگه داشتن خواندن برای همه چیز شما نیاز به دانستن!

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

Gwen Stefani and Blake Shelton

شاتر

استفانی دوباره نشان می دهد به عنوان یک قاضی همراه با دوست پسر و دوست Blake Shelton به عنوان به خوبی به عنوان Kelly Clarkson و John Legend. این خواننده خواهد بود مصرف بیش از نیک جوناس‘ نقطه.

قبلا استفانی به نظر می رسد به طور منظم به عنوان یک قاضی در نشان می دهد در فصل 7, 9, 12 و 17. او همچنین مربی در نشان می دهد در فصل 8 و 10.

Gwen Stefani

شاتر

صدای مشترک هیجان انگیز اخبار در توییتر و استفانی سریع برای پاسخ به tweeting “نمی توانید صبر کنید!!” و به اشتراک گذاشتن هشتگ #TeamGwen.

Gwen Stefani and Blake Shelton

شاتر

استفانی قبلا باز کرد تا در مورد نقش خود در به صدا در حالی که همچنین انجام در وگاس. صحبت سرگرمی امشب در سپتامبر گذشته او توضیح داد: “انتظار نداشتم به انجام [وگاس نشان می دهد] و صوتی در همان زمان. من فقط احساس می کنم هنوز زنده هستم در راه من هرگز قبل از خاطر من بود! از آنجا که انجام هر دو به مقدار زیادی است.”

Gwen Stefani and Blake Shelton

شاتر

استفانی در حال حاضر quarantining با شلتون در اوکلاهما در مرتع پرورش احشام و زن و شوهر به تازگی به اشتراک گذاشته تصویر جشن که خود را دوئت “هیچ کس اما شما” رسیده بود هیچ. 1 در بیلبورد موسیقی کشور نمودار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>