5 “سالم” تنقلات که در واقع باعث افزایش وزن و نفخ

اگر شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن و تنظیم رژیم غذایی خود را به غذاهای سالم تر–از جمله میان وعده سالم انتخاب–بهترین مکان برای شروع است. اما ساخت این تغییرات در رژیم غذایی می تواند مشکل زمانی که بسیاری از تنقلات که برچسب “سالم” هستند و در واقع پر از قند و کالری است.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای 5 “سالم” تنقلات شما باید برای جلوگیری از از دست دادن وزن!

راه آسان برای دریافت دیگر فولر مو برای تابستان

dried fruit

شاتر

میوه های خشک

میوه های خشک را نمی خواهد صدمه دیده است رژیم غذایی خود را بیش از حد اگر شما نگه داشتن آن در حد اعتدال اما این مهم است به یاد داشته باشید که آن را حاوی کالری بیشتری نسبت به میوه های تازه. Livestrong توضیح میدهد: “برای مثال در حالی که انگور و کشمش حاوی مقایسه کالری یک فنجان کشمش بیشتر قطعات از میوه از یک فنجان انگور پس از آن حاوی کالری بیشتر-حدود 400 در مقایسه با 100 کالری در یک فنجان انگور. خشک سیب و زردآلو نیز بیشتر کالری متراکم تر از تازه خود را به همتایان ارائه حدود 4 بار به عنوان بسیاری از کالری در هر 1 فنجان خدمت.”

به علاوه بسیاری از مارک های اضافه کردن شکر به میوه های خشک نیز که همچنین می تواند کمک به کاهش وزن.

yogurt

شاتر

کم چربی ماست طعم دار

اجتناب از کم چربی ماست طعم دار ایده خوبی است اگر شما می خواهید به از دست دادن وزن است. با توجه به Healthline, “هنگامی که چربی برداشته شده است به کاهش کالری محتوای برخی از محصولات قند است افزود: معمولا برای بالا بردن عطر و طعم. بسیاری از ماست های کم چرب هستند و حاوی قند اضافه شده که خوب نیست برای از دست دادن وزن و یا به طور کلی سلامت است.”

اگر شما در حال تلاش برای ترکیب ماست به از دست دادن وزن رژیم غذایی دوستانه چوب به unflavored ماست یونانی و اضافه کردن در برخی از عسل و میوه برای عطر و طعم.

granola

شاتر

گرانولی را کنار بگذارید

با وجود ظاهر سالم, فروشگاه خریداری granola است که اغلب پر از کالری و قند است که می تواند به جلوگیری از از دست دادن وزن. با در نظر گرفتن اگر شما در حال خرید گرانولی را کنار بگذارید به عنوان یک میان وعده سالم آن را یک ایده خوب برای تجدید نظر کند.

به جای ساخت خود را گرانولی را کنار بگذارید در خانه راه های هوشمند است بدانید که دقیقا آنچه شما به غذا خوردن.

yogurt

شاتر

نان گندم

اگر شما در حال تلاش برای سوئیچ بیش به نان گندم ممکن است آن را آسان به خرید گندم نان به جای. اما آنها یکسان نیست.

با توجه به مجله فوربس “شما می توانید اضافه کردن گندم به معنای واقعی کلمه هر کربوهیدرات و برچسب آن را به عنوان یک محصول گندم… اگر آن را ندارد, 100%, گندم, نان می تواند شامل غنی سازی آرد که به شما می دهد یک قند سنبله و تصادف و بدون هر گونه ارزش غذایی است. در واقع غنی سازی آرد به معنی مواد مغذی محروم هستند از نان است.”

protein bars

شاتر

میله پروتئین

میله پروتئین محبوب میان وعده انتخاب و آنها اغلب به عنوان یک سالم و راحت گزینه است.

اما شما باید مراقب باشید در هنگام خواندن برچسب protein bars-تمام برندها برای شما خوب هستند. اغلب آنها کامل و یا مواد مصنوعی و شکر که هر دو بد هستند برای از دست دادن وزن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>