اخبار – تابستان در نوسان کامل است و بنابراین BBQing فصل است. یک مسئله من همیشه به اجرا زمانی که کباب است که در آن برای قرار دادن داغ من و کثیف ابزار در حالی که من پخت و پز. مطمئن ترین کوره های مجهز به قفسه و ظروف به راحتی می توانید زدم. و BBQ برس می توانید ترک کاملا ظروف سرباز یا مسافر. BBQ جلد چرمی قرار دادن سیلیکون جلد چرمی قرار دادن ابزار کامل است که برای برگزاری آن داغ و ظروف کثیف است و قطره رایگان. سیلیکون است که ماشین ظرفشویی امن و مقاوم در برابر حرارت تا 500℉ بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد قرار دادن ابزار مانند یک کفگیر انبرک یا کوک قلم مو را در دارنده.

یک بالشتک کوچک دارای جلد چرمی قرار دادن در محل به راحتی چسبیده به هر صاف و بدون منفذ در سطح. و پد نیز به شما می دهد یکی دیگر از منطقه به وضع داغ و یا پر رو BBQ ابزار. آزاد کردن فضا و نگه داشتن خود را داغ کباب ابزار امن و مرتب. سیلیکون BBQ جلد چرمی قرار دادن در دسترس است در سیاه و سفید و یا خاکستری برای $24.95. سر را به گرومت و آمازون برای اطلاعات بیشتر و یا خرید.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de