نقد و بررسی – Fluidstance خود را شروع کردم در طول پنج سال پیش با تخته تعادل طراحی شده برای استفاده در میز ایستاده. به عنوان کسی که همواره درگیر در وری ورزشی کسانی که به نظر می رسید کاملا طبیعی به نظر من علاوه بر نگه داشتن مچ پا من بسیار خوشحال اما من پرت شدن. این بررسی در مورد جدید خود را تخته سفید نام دامنه. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک فرد محصول خط پسوند اما پس از استفاده از آن را برای در حالی که من فکر می کنم آن را متناسب با سمت راست در.

آنچه در آن است ؟

شیب یک تخته سفید ساخته شده برای روی میز کار خود را نه دیوار خود را. آن را ساخته شده از درجه بالا فولاد با پوشش پودر سفید براق به پایان برسد.

چه چیزی در جعبه ؟

  • شیب میز تخته سفید
  • تخته سفید نشانگر با پاک کن و مگنت
  • خشک پاک کردن پارچه

مشخصات سخت افزاری

مواد: پودر با پوشش بالا-درجه-fa
ابعاد: 20″ بلند x 8″ گسترده x 3.5″, قد بلند
ترخیص کالا از گمرک: 1.25″ در زیر لبه جلویی
وزن: 3 پوند

طراحی و امکانات

شیب زیبا بالا براق پایان با وزش زاویه ای است که احساس می کند راحت برای نوشتن/ابله.

لبه جلو شیب نشسته 1.25″ در بالای میز کار خود را اجازه می دهد یک صفحه کلید نوت بوک و یا موارد دیگر را به راحتی پر کردن زیر.

احساس پد قرار دادن در اطراف هر طرف/پا ارائه ثبات و حفاظت از سطح کار خود را.

این کانال در سراسر برگشت ذخیره کردن نقطه نشانگر تمیز کردن پارچه و می توانید با نگه داشتن گوشی خود را در حالی که شارژ.

راه اندازی

این کار بسیار ساده تر از این. محل آن را بر روی میز کار خود را و شروع به کار. در واقع شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن مجدد که در آن خود را به کابل آمده برای شارژ تلفن خود را و یا اگر شما استفاده از یک صفحه کلید سیمی اما این در مورد آن.

عملکرد

به عنوان یک تخته سفید این چیز با این نسخهها کار واقعا خوب است. براق سطح می نویسد: زیبایی و پاکسازی راه شما می خواهم و امید است. فقدان یک قاب و یا مدیر (مانند یک تخته سفید سنتی) باعث می شود تمیز کردن واقعا آسان و بدون گرفتن gunk در شکاف.

احساس footpads بزرگ به عنوان شما می توانید اسلاید شیب اطراف به عنوان مورد نیاز با این وزن کمک آن ماندن هر کجا که شما در سمت چپ آن گذشته است.

نشانگر مغناطیسی تابع سرد به عنوان شما لازم نیست که به ماهی آن را از کانال و ساخته شده است در eraser به شما می دهد برخی از لحن خوب کنترل از پاک کردن جزئیات کوچک است. شامل پارچه دسته بزرگتر پاکسازی به راحتی در حالی که بی نهایت بیشتر قابل شستشو از یک نمونه “آجر” پاک کن.

این کانال در پشت التماس به دستگاه های خود را نگه دارید و به نظر می رسد خیاط ساخته شده برای آن است. اکثر گوشی های دراز چشم انداز در کانال و سخاوتمندانه عمق باید جای هر مورد. یک موقعیت عمودی نیاز به یک کابل شارژ متصل به گوشی خود و قرار دادن آن در کابل برش. بدون کابل تلفن را فقط جست و خیز رو به عقب.

وقتی که می آید به قرص شما از شانس هستید. من iPad Pro 11 تقریبا با این نسخهها کار در چشم انداز. آن را به مقدار زیادی به اندازه کافی گسترده است اما متاسفانه با شعاع خم در کانال وجود دارد هیچ چیز آن را به گرفتن بر روی و آن را بلافاصله به جست و خیز رو به عقب. حتی اگر آن را قفل در جهت عمودی است از سوال به عنوان سنگین 3 پوند وزن شیب کافی نیست برای مقابله با معلق وزن به خصوص با آن گرد لبه.

در حالی که این احساس مثل یک خانم شیب طراحی شده برای میز خود را که در آن شما به احتمال زیاد باید یک مانیتور. آیا شما واقعا رفتن به مجموعه اپل وجود دارد برای جلوگیری از صفحه نمایش خود را? اما شیب بسیار قابل حمل و من می توانم با داشتن یک زن و شوهر از آنها را نشسته بر روی یک گروه بزرگ میز برای اشفتگی فکری موقتی جلسات که در آن استراحت اپل بر روی آن می تواند حس.

اما اجازه دهید را بررسی ، اگر میز کار خود را به اندازه کافی بزرگ است برای یک محصول مانند شیب وجود دارد برخی از مزیت های بزرگ بود. یادداشت های چسبنده هستند اما آنها همیشه در نهایت در سطل بازیافت (یا بدتر سطل زباله). یک میز مبتنی بر تخته سفید به شما می دهد تمام اتاق را یادداشت و شما می توانید به سرعت یک عکس با گوشی خود را اگر شما نیاز به ذخیره این اطلاعات قبل از پاک کردن و حرکت به بعدی از ایده های بزرگ با هیچ زباله.

چیزی که من دوست دارم

  • تخته سفید قابلیت
  • صفحه کلید ارايه
  • پاک کردن میز زیبایی

آنچه که من می خواهم تغییر

  • تغییر کانال به کار بهتر با تبلت ها

افکار نهایی

شیب یک تخته سفید و که تابع اولیه آن است. مانند خود هیئت مدیره تعادل آن کمک می کند تا شما در حفظ و تولیدی و به جرات می گویم در حالی که در میز کار خود را به همین دلیل است که آن را متناسب با خط تولید. این واقعیت آن را نشسته بر روی میز خود می تواند در پنهان کردن صفحه کلید خود را و می تواند تضعیف اطراف به عنوان مورد نیاز ویژگی های شیرین است که هر دو به معنی چیزی است که به شما یا نه. اگر شما املاک و مستغلات این است که یک جامد اضافه کنید. اگر شما به دنبال یک تبلت چندکاره ایستاده نگه دارید.

قیمت: $59.00
که در آن به خرید: Fluidstance
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Fluidstance


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de