شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این راز در مورد استارباکس که فقط به بیرون درز کرد–مشتریان پس از جا در رفته!

استارباکس مواجه شده است و بسیاری از واکنش به تازگی به عنوان یک نتیجه از خود مخلوط حمایت از زندگی مهم جنبش است. کافی شاپ های زنجیره ای اعلام کرد حمایت خود را از جنبش در توییتر. اما آنها بعد از عقب نشینی در اعلام منع کارگران از پوشیدن پیراهن پین و یا لوازم جانبی دیگر که ذکر سیاه زندگی مهم است.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات.

در اصل قهوه زنجیره ای توییتی در حمایت از جنبش نوشتن “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. ما همچنان به گوش دادن به شرکای ما و جوامع و تمایل خود را برای ایستادن برای عدالت با هم. استارباکس, سیاه, Partner Network co-طراحی تی شرت با این گرافیک که به زودی ارسال می شود به 250000+ فروشگاه همکاران.”

Starbucks

شاتر

اما حمایت خود را از جنبش به طور گسترده ای به عنوان انتقاد ریاکارانه پس از مردم متوجه شدند که این شرکت اجازه می دهد کارکنان به پشتیبانی از حرکات (با پیراهن پین و لوازم جانبی دیگر) با استناد به آن به عنوان یک تخلف از قانون لباس پوشیدن.

با توجه به Buzzfeed News, “این شرکت به صراحت اعلام کرد که Black Lives Matter لباس ممنوع شد از لیست از چیزهایی که کارکنان می توانید با توجه به آن حجاب, سیاست, که همچنین شامل هر نوع سیاسی مذهبی و یا لوازم شخصی و یا لباس. اما به عنوان بسیاری از کارمندان با اشاره به BuzzFeed News, استارباکس نه تنها معاف دکمه و لباس جشن LGBTQ حقوق و برابری ازدواج اما دست آنها خارج است.”

Ariana Grande

به عنوان یک نتیجه, یکی از استارباکس,’ طرفداران مشهور, Ariana Grande, unfollowed قهوه زنجیره ای در Instagram-یک حرکت است که طرفداران شد و سریع به اطلاع.

با توجه به مردم “گراند است ، قابل توجه است از آنجا که او یک بار شد “استارباکس سفیر” نما با ابر Macchiato, نوشیدن در حالی که با پوشیدن لباس سبز استارباکس صحن در مارس 2019.”

Starbucks

شاتر

بعد این شرکت اعلام کرد که آنها تا به حال سیاست خود را تغییر داد. شرکت پرسیدم در پاسخ به این زمان تاریخی ما فروشگاه همکاران همچنین می توانید نشان دادن حمایت برای زندگی مهم جنبش با خود تی شرت و پین و نام برچسب شده است.”

آنها بحث خود را به روز رسانی تصمیم گیری در آزادی مطبوعات است که شما می توانید در اینجا بخوانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>