Sephora فقط ساخته شده یک به روز رسانی عمده به سیاست بازگشت–آنچه که اتفاق می افتد!

Sephora, مانند بسیاری دیگر از خرده فروشان اتحادش را تغییر سیاست بازگشت خود را به عنوان یک نتیجه از COVID-19. در مارس 17, آرایش زنجیره ای تصمیم به بستن همه از آن مکان های خرده فروشی در ایالات متحده و کانادا است. در آن زمان فروشگاه نوشته شده بیانیه ای در توضیح این تصمیم: “زمانی که Sephora برای اولین بار درهای خود را کردیم, با ماموریت برای ایجاد یک جامعه منحصر به فرد برای تمام علاقه مندان به زیبایی. از آن پس ما باید همیشه گرفته شده مسئولیت ما را برای حمایت از رفاه مردم ما و جامعه به طور جدی. آن را با این مسئولیت در نظر داشته باشید که ما این تصمیم.”

این بیانیه ادامه داد: “ما همچنین می دانیم که ما در یک موقعیت برای حمایت جمعی مبارزه با COVID-19. راهنمایی زیر از مقامات بهداشت عمومی ما درک می کنیم که تمرین های اجتماعی فاصله و کاهش متراکم مجامع عمومی به عنوان آنجا که ممکن است بسیار مهم است در این زمان. این واقعا یک تلاش جهانی است که نیاز به همه ما مشارکت.”

Sephora

شاتر

در اواخر ماه مه خرده فروش اعلام کرد برنامه های خود را برای بازگشایی مجدد آن آغاز شده و با 70 فروشگاه در سراسر 30 آمده است: “خرده فروش گذشته را صرف نه هفته در حال توسعه خود را دقیق ایمنی جدید و خدمات مشتری پروتکل به نام” Sephora, بهداشت و, بهداشت, دستورالعمل,’ طراحی شده برای محافظت از کارکنان و مشتریان در حالی که با خیال راحت و با اطمینان پشتیبانی ارائه مشاوره و استقبال از تجربه برای همه است.”

Sephora store

شاتر

این دستورالعمل شامل اقدامات ایمنی برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله های پیشرفته شستشو اجباری کارمند ماسک صورت کارمند متوسط چک و تماس با ما گزینه های پرداخت.

Sephora website

شاتر

علاوه بر این, Sephora ساخته شده است که تغییرات آن به سیاست بازگشت. این شرکت تصمیم به گسترش بازگشت در فروشگاه خرید رسید (ساخته شده در و یا پس از 15 فوریه) به مدت 30 روز از بازگشایی فروشگاه.

به صورت آنلاین می گرداند فروشگاه تمدید آن از 30 تا 60 روز است.

Sephora

شاتر

اگر چه خرده پذیرش بازگشت همه بازگشت محصول نابود خواهد شد برای حفظ مشتریان و کارکنان و امن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>