جولی در گجت خاطرات – حالا که ویدجت های صفحه نمایش در حال آمدن به iOS من ممکن است در نهایت تبدیل به یک آی فون

مقاله – آیا شما سازمان دیده بان اپل WWDC (شبکه جهانی توسعه دهندگان کنفرانس) کلیدی دیروز ؟ حتی اگر آی فون و آی پد نشده است من اولیه دستگاه ها در چندین سال من همیشه علاقه مند به همه چیز جدید با iOS iPadOS و macOS (پس از من اصلی کامپیوتر مک بوک). من بسیار خوشحال بود برای دیدن که با سیستم عامل iOS نسخه 14 اپل در حال رفتن به اجازه می دهد ویدجت بر روی صفحه نمایش از هر دو اپل و iPads. من می گویند که آن را در مورد گوشی زمان!

فقدان صفحه نمایش گزینه های سفارشی سازی و یعنی ویدجت شده است یک لیست کوچک از دلایل که چرا من قادر به سوئیچ را به یک آی فون از اندروید. در حال حاضر که اپل حذف کرده است که مانع تعویض سیستم عامل شروع به نگاه آسان تر برای من.

چرا من فکر کردن در مورد تغییر در وهله اول ؟ من را دریافت نمی اشتباه من مانند Android زیادی است. اما چیزهایی که در مورد آیفون و iOS است که باعث می شود آن را جذاب تر به من. اول از همه وجود ندارد بسیاری از گوشی های مختلف به از را انتخاب کنید. برخی ممکن است احساس کنند که عدم انتخاب یک چیز بد است اما من فکر می کنم آن را در واقع یک چیز خوب چون اپل سخت افزار قوام که در آن وجود دارد عدم ثبات در کل با اندروید.

اپل همچنین اجازه می دهد تا به روز رسانی بیش از برخی از گوشی های آندروید. برای مثال iOS 14 خواهد بود در دسترس برای آی فون 6s از 2015. آیا گوشی های آندروید از 5 سال پیش که اندروید نسخه 11 این سقوط ؟ که من به ارمغان می آورد به تلفن همراه در حال حاضر. من خریدم Huawei P30 Pro بهار گذشته شده اند و با استفاده از آن به عنوان راننده روزانه برای بیش از یک سال در حال حاضر. من می خواهم این گوشی بسیار زیاد است. عمر باتری عالی و دوربین فوق العاده است. اما آن را دریافت آندروید 11? شاید. می خواهم به دست من روی Huawei P40 نرم افزار ؟ بله, خیلی زیاد, اما آن را نمی باید خدمات گوگل با توجه به این ممنوعیت پس از اه.

در حال حاضر من به دنبال برخی از اتصال و انسجام را بین 12 اینچ مک بوک (که من نیاز به به روز رسانی به زودی بیش از حد) گوشی من و شاید حتی یک قرص در برخی از نقطه.

بازگشت به صفحه اصلی ویدجت من خوشحالم که اپل شروع به آوردن برخی از ویژگی های است که من آمده بستگی دارد و لذت بردن از بر روی پلت فرم آندروید به iOS. من فکر می کنم آن را یک تفاوت بزرگ در تجربه کاربر. شما چه فکر می کنید ؟


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>