Adonit توجه داشته باشید-UVC قلم نقد و بررسی

نقد و بررسی – من حداقل کمی germophobic زمانی که من می توانم به یاد داشته باشید (من ثابت دست واشر, در میان چیزهای دیگر) بنابراین از این فرصت برای نقد و بررسی این Adonit توجه داشته باشید-UVC قلم جذاب بود (به خصوص در طول این COVID-19 pandemic). این قلم را به فروش می رساند برای کمتر از اپل مداد با سود اضافه شده از جوانه قتل UV-C نور ساخته شده است در. من کنجکاو برای دیدن اگر پایه قابلیت قلم شد, sub-par به عنوان است که اغلب مورد با چند هدف تبادل نظر.

چه چیزی در جعبه ؟

موجود در جعبه است Adonit توجه داشته باشید-UVC قلم کوچک میکرو USB کابل شارژ و یک راهنمای شروع به کار سریع.

مشخصات سخت افزاری

 • UV-C نور – 270-280 mm طول موج
 • 30 UV-C با استفاده از نور / شارژ
 • 12 ساعت stylus-در عمر باتری
 • نکته اندازه: 1 میلی متر (قابل تعویض)
 • Active Stylus

طراحی و امکانات

من می خواهم طراحی این قلم آن دارای یک بدنه آلومینیومی است که احساس خوبی در دست است. پایان خوبی انجام می شود این را احساس نمی کند ارزان مانند دیگر پلاستیک styli من استفاده می شود. قلم است که در مورد به همان اندازه به عنوان استاندارد خود را قلم آن را احساس طبیعی به خوب بکار بردن. قدرت/نور دکمه خوب است رنگ مس است که منحصر به فرد است.

شارژ بندر واقع شده است در بالای قلم آن یک میکرو پورت USB است که به نظر می رسد تاریخ در حال حاضر. اگر من می تواند تغییر یک چیز در این قلم آن خواهد بود این پورت شارژ – من به طور معمول حمل USB-C و رعد و برق اتصالات را پوشش می دهد که هر ابزار دیگر من استفاده روزانه.

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی مرده ساده من فقط طراحی شده در قلم و شروع به استفاده از آن (تست شده بر روی iPad Pro 11 2019). من تا به حال هیچ مسائل با اتصال وجود دارد بدون برنامه های اضافی مورد نیاز است و این کار را با یادداشت برداری و نقشه کشی نرم افزار به عنوان انتظار می رود. این Adonit توجه داشته باشید-UVC قلم سازگار با جدید ترین مدل اپل از جمله استاندارد, iPads ها, پخش و مینی کامپیوترها (بررسی Adonit برای سازگاری). تست کردم با یک 1st generation Ipad Pro 11.

استفاده و عملکرد

به طور کلی Adonit توجه داشته باشید-UVC قلم بود و لذت بخش و آسان برای استفاده است. من تست آن با پایه دست خط برای یادداشت برداری و برخی (افتضاح) تلاش از هنر است. این قلم را پشتیبانی نمی کند شیب و یا حساسیت فشار. به صورت کلی دست خط من متوجه نشدم هر گونه تفاوت از اپل مداد در همه جز که من نمی توانستم با استفاده از شیر-توابع است که من استفاده می شود به با رسمی مداد. من هیچ هنرمند, اما من مطمئن هستم که اگر شما انجام شد هنر دیجیتال شما را از دست کسانی که توابع و شیب/حساسیت فشار. قلم خود خاموش می شود اگر شما فراموش نکنید که به قدرت آن را به صرفه جویی در عمر باتری است. من را از طریق بسیاری از روز بدون شارژ در آزمون دوره, من می خواهم انتظار Adonit ادعا از 12 ساعت از استفاده به عنوان یک قلم است که احتمالا دقیق است. یک جزئی دلخوری بود که Adonit توجه داشته باشید-UVC stylus ندارد هر کلیپ یا یک آهنربا را به چوب به اپل, بنابراین شما نیاز به یک مورد یا یک کیسه با یک قلم سازی نقطه.

ضد باکتری عملکرد

نور ماوراء بنفش استفاده می شود برای استریل کردن تجهیزات پزشکی و در میان جهانی COVID-19 گیر های متعدد دولت را آغاز کرده اند با استفاده از اشعه ماوراء بنفش نور دستگاه به پاکسازی فضاهای عمومی و جمعی حمل و نقل. اما به نظر می رسد که در تنظیمات پزشکی آنها درمان سطوح برای مدت زمان طولانی برای کشتن تمام باکتری ها و ویروس ها, من می خواهم خیلی کنجکاو برای دیدن واقعی علمی تست در اثر کوچک دستگاه های دستی مانند این. نور بسیار آسان است به استفاده از یک فشار طولانی چند منظوره دکمه فعال 1 دقیقه به پایان رسیده UV-C نور جلسه. حتی سنسور به طور خودکار خاموش UV-C نور اگر شما نقطه نور که کاملا کار می کرد – اگر شما رها کردن قلم شما نخواهد انفجار خود را با اشعه uv-C اشعه های نور است.

من تصمیم به انجام یک کار کاملا غیر علمی-علوم-نمایشگاه-سبک آزمایش برای اندازه گیری جوانه-قتل قابلیت های این دستگاه است. من در زمان سواب از من به خوبی مورد استفاده قرار گیرد-و-به ندرت-تمیز قرص: ابتدا یک کنترل سواب از سطح درمان نشده پس من تمیز نصف قرص با 70% ایزوپروپیل الکل و نیم دیگر با Adonit توجه داشته باشید-UVC stylus نور. من پاک سواب در ظروف پتری با استریل متوسط و انکوباتور به مدت 72 ساعت. دوباره این غیرعلمی (حجم نمونه بیش از حد کم است!), اما من شگفت زده در چگونه چند باکتریایی کلنی های رشد از اشعه ماوراء بنفش-درمان سواب. در تصویر بالا شما می توانید ببینید و در صورت عدم درمان و کنترل سواب رشد سالم تعداد کلنی الکل-درمان سواب رشد هیچ چیز و اشعه ماوراء بنفش-درمان سواب رشد تقریبا هیچ مستعمرات. این قابل مشاهده مستعمرات تنها نشان دهنده باکتری ها یا قارچ ها – ویروس ها نمی تکثیر در ظروف پتری مانند آنها نیاز به یک میزبان زندگی می کنند.

Adonit وب سایت دارای یک “تایید” گرافیک با تار, اشکال,, اما من می توانم هر گونه تحقیقات ذکر شده و یا مصوبات را در سایت خود, بنابراین من مطمئن هستم که اگر آن را فقط بی اساس بازاریابی یا واقعی علمی/دولتی تصویب.

چیزی که من دوست دارم

 • عملکرد جامد
 • عمر باتری طولانی
 • زدا نور به نظر می رسد برای انجام کاری
 • هیچ نرم افزار 3rd حزب مورد نیاز

آنچه که من می خواهم تغییر

 • میکرو USB باید از رده خارج خواهد بود خوب به USB-C
 • فشار/شیب حساسیت
 • تحقیقات بیشتر/اثبات قابلیت میکروب کشی
 • ساخته شده است در مغناطیس به گرفتن به اپل و یا برای ذخیره سازی کلیپ

افکار نهایی

اگر شما به دنبال برای یک فعال iPad قلم است که همچنین دارای یک اشعه ماوراء بنفش جوانه-کشتار نور ساخته شده است در این یک گزینه خوب است. برای یادداشت برداری و خط آن را با این نسخهها کار بزرگ است. اگر هدف اولیه خود را برای یک قلم دیجیتال, هنری, شما احتمالا می تواند شادتر هزینه های اضافی برای به دست آوردن یک جداگانه UV-C نور و یک سیب مداد.

قیمت: $69.99
که در آن به خرید: Adonit و آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Adonit


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>