ترسناک اشتباه شما احتمالا ساخت هنگامی که در فروشگاه وانت به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

در حالی که بسیاری از فروشگاه ها در حال رفتن به طور منظم ساعت به عنوان دستورالعمل برای COVID-19 شل در طول ماه های تابستان کارشناسان هشدار می دهند که شما باید همچنان به استفاده از منظقه انتخاب کنید تا هر زمان که امکان پذیر است.

و در حالی که این شیوه بیشتر در محافظت از گفت و در فروشگاه خرید (با نام مستعار هل دادن یک سبد خرید در اطراف یک فروشگاه برای یک ساعت و لمس کردن صفحه کلید در پرداخت درب, درب رسیدگی و غیره.), آنها نمی آیند و بدون خطر است. ما صحبت کرد و به یک خرید پیشرو متخصص به کشف شیوه های شما باید در ذهن داشته باشیم هنگامی که با استفاده از منظقه pick-up:

“یکی از چیزهایی که شما نیاز به انجام به منظور امن باقی می ماند این است که به دنبال در فروشگاه های” شخصی خرید متخصص David Bakke ملی تهویه انبار به ما می گوید و توضیح داد که اکثر شرکت ها این روش های ارسال شده بر روی وب سایت خود را.

ادامه مطلب: بدترین چیزی که به سفارش در یک رستوران در حال حاضر با توجه به COVID کارشناسان

“پس همه آنها متفاوت است به درجات مختلف مطمئن شوید که این روش به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است و هیچ پرچم قرمز” او هشدار می دهد.

بنابراین آنچه که شما باید برای نگاه در سیاست های منتشر شده? برای شروع مطمئن شوید تجربه است تماس, دیوید توضیح می دهد.

“به طور معمول به منظور پرداخت به صورت آنلاین و شما به سادگی کشیدن ماشین خود را به بالا و دیپلم بارهای از اقلام خود را در پشت.” آره که برای تلفن های موبایل بسیار امن!

ادامه مطلب: این بدترین اشتباه شما می توانید در مکان های عمومی, به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

چه چیز دیگری به او توصیه می کنیم برای بهترین شیوه? “برخی از فروشنده ها و دیگر خرده فروشان خواهد شد که سفارش خود را آماده برای شما و شما به سادگی به گام در داخل لابی و یا دیگر منطقه تعیین شده را انتخاب کنید تا سفارش شما.”

در هر وضعیت دیوید توصیه به محدود کردن مکالمه انتخاب کنید تا. “من این را شگفت زده نشده صحبت در مورد بیشتر برای جلوگیری از گسترش ویروس اما در علاوه بر این به سرفه و عطسه ویروس منتقل می شود به سادگی با صحبت کردن.” پس درست است! “

شاید سریع ‘با تشکر از شما’ به مرتبط بارگذاری سفارش خود را باید کافی و قطعا اجتناب از صحبت کردن با هر کسی اگر شما در حال چیدن سفارش خود را در لابی و یا منطقه تعیین شده” او ادامه خواهد داد.

و فراموش نکنید که این اصول بیش از حد. پوشیدن ماسک! “من می دانم که وجود دارد یک بحث که آیا این موثر است و به من اعتماد کن من تجربه کردم ماسک شرمندگی دست اول اما به هیچ وجه آن می تواند صدمه دیده است به پوشیدن ماسک.”

بیشتر بخوانید: یک چیزی کارشناسان می گویند شما باید انجام دهید زمانی که بیرون رفتن در طول COVID

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>