شاهزاده هری و Meghan Markle فقط دلخراش ترین اخبار–ما را نمی بیند و این آینده!

Meghan Markle و شاهزاده هری رنج می برد یکی دیگر از عمده شکست در راه اندازی خود را Archewell پایه و اساس است.

زن و شوهر نرم افزار به صورت یک علامت تجاری نام رد شد برای اینکه “بیش از حد مبهم” با توجه به گزارش.

ادامه مطلب: کیت میدلتون دلخراش اعلام نمی بینیم این آینده و در همه!

این یکی دیگر از ناامیدی بزرگ برای زن و شوهر که ماموریت ایجاد خیریه غیر انتفاعی با خدمات داوطلبانه و “گسترده” در وب سایت به صخره برخورد شروع این بهار.

به نظر می رسد که آنها فقط می توانید تی ‘ گرفتن یک استراحت!

بیشتر بخوانید: عمده این بمب مورد Meghan Markle فقط–ما را ویران کرد برای او!

اگر شما به یاد بیاورید در ماه آوریل مگان و هری نشان داد که آنها برنامه ریزی برای راه اندازی یک بنیاد جدید پس از خروج از خانواده سلطنتی به نام بعد از پسر جوان خود را مورچه, 1, و یونانی برای “منبع عمل است.”

اگر چه زن و شوهر امیدوار به صبر کمی طولانی تر برای رمان شیوع کروناویروس برای تصویب به اعلام خبر راه اندازی, انگلیسی, مقالات آنها را ضرب و شتم به آن است.

بیشتر بخوانید: شما ممکن است بخواهید به خودتان را کنترل کنید برای این رشته بمب, در مورد شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری که درست کردم!

هنگامی که گربه از کیسه مردم انگلستان بودند و هیچ یک بیش از حد خوشحال با مشخصات بالا جفت به ظاهر سرقت نور افکن از ویروس. بیش از 40,000 بریتانیا زندگی می کند از دست داده اند به COVID-19 و در زمان خود نخست وزیر بوریس جانسون بود بستری در ICU.

نیازی به گفتن نیست, راه اندازی نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده–اما به نظر می رسد که مشکل خود را متوقف نمی وجود دارد.

ادامه مطلب: Prince William فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

با توجه به خورشیدمگان و هری فرستاده شده درخواست خود را به ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر در مارس 3, ولی پس از ارسال یک “بی نظمی اطلاع” گفت: این برنامه تبدیل خواهد شد “رها” اگر وکیل خود را ندارد تغییرات متعددی از جمله اینکه “بیش از حد مبهم است.”

در این اطلاعیه همچنین آمده است که “عبارت ‘ارائه یک وب سایت شامل مطالب مربوط به انسان دوستی پولی دادن داوطلب و فرصت های شغلی در کلاس بین المللی 35 نیز نامحدود و بیش وسیع و باید روشن برای مشخص کردن ماهیت محتوا ارائه شده است.” خورشید اشاره می کند که ارسالی برای علامت تجاری به طور منظم رد در اولین امتحان کنید بنابراین ما امیدواریم که مگان و هری می توانید این تا و در حال اجرا به زودی!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>