Elsa Hosk فقط ارسال شده در لباس زیر زنانه سکسی, عکس و آن را به طور کامل مطلق

وجود دارد هیچ انکار که Elsa Hosk می داند که چگونه به اعتصاب به یاد ماندنی را در برخواهد داشت. معصوم است, victoria’s Secret Angel, بعد از همه. بنابراین ما نیست شوکه شده که آخرین Instagram post خیره کننده بود اما ما به طور جدی wowed چقدر محض بود!

31 ساله سوئدی زیبایی چپ بسیار کمی به تخیل در این ضربه محکم و ناگهانی. او آبی توری مطابق زیر مجموعه چپ بسیار کمی به تخیل! سوئد زیبایی نگاه اثیری در تمام آبی نگاه کنید و مطابق hyrdrangea گل. او با برچسب راز ویکتوریا و عشق و لیمو—که فقط تا اتفاق افتاده است که همکاری برای ایجاد سوپر سکسی توری آبی, سینه بند و مطابق با شلاق زدن که السا ورزشی است در این عکس. با بیش از 230k دوست دارد از او 6.1 m پیروان آن به نظر می رسد که هر کس یکی از طرفداران بزرگ از این نگاه!

ادامه مطلب: ما نمی توانیم باور Elsa Hosk رو دور با پوشیدن یک شورت لا کونی Bodysuit این نشاط در Instagram–لب به لب خود را حلق آویز کردن است!

حتی اگر السا نگاه یک بیت اضافی سمت ما هنوز هم آن را دوست دارم و نمی تواند کمک کند اما شکار کردن دقیق مطابق با نور آبی زیر مجموعه. خوشبختانه ما در بر داشت السا نگاه دقیق و چند قطعه ما عاشق از راز ویکتوریا و عشق و لیمو collab.

فروشگاه این السا-تایید آبی لباس زیر زنانه قطعات به از نو خلق کردن نگاه او در حال حاضر:

Daisy Thong Panty

برای عشق و لیمو دیزی شلاق زدن, شرت (39 دلار)

Daisy Long Line Bra

برای عشق و لیمو دیزی خط طولانی بند (99 دلار)

Daisy Garter Belt

برای عشق و لیمو دیزی بند جوراب کمربند ($49)

Lily Thong Panty

برای عشق و لیمو لیلی شلاق زدن, شرت (39 دلار)

Lily Bra

برای عشق و لیمو لیلی بند ($89)

Daisy Scoop Bra

برای عشق و لیمو دیزی حرکت شبیه چمچه زنی بند ($89)

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر