تقویت کننده سیاره Pro 3G & 4G تقویت کننده سیگنال تلفن همراه نقد و بررسی


نقد و بررسی – پس از نیویورک بود “آمار” توسط COVID-19 گیر من شده اند کار از خانه و با استفاده از 2 گوشی های هوشمند برای مدیریت های متعدد روزانه کنفرانس تلفنی. یکی از مسائل اصلی است که من شده اند با خرید و فروش است که تماس های من اغلب قطع به دلیل واقعا ضعیف همراه سیگنال تقریبا در همه جا در خانه من. من در حال حاضر به تست و بررسی تقویت کننده سیاره Pro 3G & 4G تقویت کننده سیگنال تلفن همراه. امیدوارم آن می تواند به حل مشکل من.

آنچه در آن است ؟

این تقویت کننده PlanetPro 3G & 4G تقویت کننده سیگنال تلفن همراه طراحی شده است برای افزایش بسیار ضعیف داخلی قابلیت اتصال به شبکه (با 1-2 میله خارج). آن را حذف مسائل مانند بد کیفیت صدای آهسته, شبکه, سرعت, و کاهش یافته و تماس. این تقویت کننده سازگار با تمام عمده ایالات متحده ارائه دهندگان شبکه مانند ورایزون بی سیم AT&T, T-Mobile ایالات متحده تلفن همراه با حداکثر سرعت دویدن و پوشش برای این مدل کار می کند تا 1600 متر مربع.ft.

چه در جعبه

1 x تکرار
1 x داخل آنتن (گنبد سقف)
1 x, هوای آزاد, آنتن LPDA
1 عدد آداپتور برق
1 x 50 ft کابل
1 x 16 ft کابل
1 x نصب کیت

طراحی و امکانات

ویژگی های

  • فوری سیگنال افزایش تا 5 میله
  • FCC & ISO گواهی محصول
  • نصب و راه اندازی آسان
  • سریع داده ها دانلود

مشخصات

شروع با آنتن در فضای باز وجود دارد ساخته شده در کابل و 2 پیچ و مهره به ضمیمه نصب و استقرار براکت. آنتن ساخته شده از پی وی سی نوع مواد.
داخل گنبد سقف آنتن همچنین دارای یک کابل ساخته شده است و همچنین ساخته شده از پی وی سی نوع مواد. نصب براکت متصل است در اطراف مرکز شفت با شامل مهره است.

تکرار نصب شده است بین داخل و خارج آنتن و نمایش اطلاعات سیگنال. در پشت وجود دارد 2 سوراخ برای نصب روی دیوار و بر روی لبه بالا وجود دارد آنتن اتصالات و قدرت پورت.


عملکرد

نصب این تقویت کننده بسیار ساده است. من متصل براکت نصب به صورت داخل آنتن به دیوار نزدیک به سقف من و سپس متصل به آنتن.

من پس از آن نصب شده تکرار به دیوار و ارتباط داخلی و خارجی با استفاده از آنتن های عرضه کابل. 50-کابل پا متصل است بین آنتن و تکرار و 16-کابل پا بین تکرار کننده و آنتن.

من مجاز به کوه هر چیزی را به خارج از ساختمان, بنابراین من شد نوآورانه و با استفاده از یک زن و شوهر از پی وی سی لوله اتصالات و سیم روابط من قادر به آن را وصل کنید به بالای پنجره تهویه مطبوع.

در زیر تصاویری از آنتن نصب شده به تهویه هوا و تکرار متصل به دیوار و طراحی شده است. صفحه نمایش در تکرار فراهم می کند اطلاعات در محیط داخلی و خارجی قدرت سیگنال و همچنین وضعیت سیستم.تصویر زیر نشان میدهد که چگونه این تقویت کننده باید متصل شود.
در هنگام انتخاب یک تقویت کننده سیگنال سیستم زیر نمودار را فراهم می کند مشخصات برای منطقه تحت پوشش و تعداد کاربران پشتیبانی می کند.

همراه من سیگنال قبل از:

همراه من سیگنال پس از:

چیزی که من دوست دارم

  • طراحی سیستم
  • نصب و راه اندازی آسان
  • عملکرد

آنچه که من می خواهم تغییر

  • من می خواهم آن را اگر بیشتر و انواع مختلف از نصب و استقرار براکت و گزینه های را شامل می شوند به طوری که برای بسیاری از حالات وجود دارد نمی خواهد نیاز به خرید هر چیز دیگری.

افکار نهایی

زمانی که من برای اولین بار دریافت شده این تلفن همراه تقویت کننده سیگنال, من کاملا شک و تردید در مورد توانایی خود را به واقع افزایش ضعیف همراه سیگنال در خانه من. من تلاش کرده اند با ضعف همراه سیگنال در خانه من برای یک مدت زمان طولانی و آن را بیشتر از یک “خار در کنار من” پس از من شده اند کار از خانه. خوبی این دستگاه این است که ارائه آنچه در آن وعده داده شده و من در حال حاضر با بهره گیری از یک واقعا خوب همراه سیگنال از هر منطقه در خانه من. با این درک که قرار دادن آنتن خارجی کلید همراه با سلول سیگنال در منطقه جغرافیایی من این دستگاه به خوبی انجام می شود و دو تا شست!!

قیمت: $239
که در آن به خرید: تقویت کننده سیاره سایت
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط تقویت کننده سیاره است.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>