این جای تعجب نیست که رژیم غذایی هیچ کار آسان است که همه ما می دانیم که وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از راهنمایی و ترفندها به دنبال وقتی که می آید به از دست دادن وزن است. و در حالی که آنچه که می خورید مهم است برای یک رژیم غذایی سالم و برای از دست دادن وزن خود را دیگر عادات روزانه نیز نقش زیادی در نتیجه شما را در مقیاس.

خوشبختانه برای شما, ما تبدیل به کارشناسان بهداشت و درمان به شکستن بالا راهنمایی در مورد چگونه به خلاص شدن از شر چربی شکم و کنترل نفخ خوب است. وجود دارد برخی از رژیم های لاغری اشتباهات شما نیاز به خلاص شدن از شر ASAP به خاطر از دست دادن وزن موفق.

woman exercising

شاتر

یکی از اصلی رژیم غذایی اشتباه است که تنها با تمرکز بر آنچه که می خورید به جای همچنین ترکیب به اندازه کافی ورزش را به زندگی روزمره خود را. شما نیاز به پیدا کردن تعادل کامل از یک رژیم غذایی سالم و ورزش به دیدن نتایج از دست دادن وزن شما شده است انتظار است. با توجه به اخبار پزشکی امروز ورزش کمک می کند تا برای از بین بردن نفخ به دلیل آن را تشویق می کند و حرکات روده و همچنین کمک می کند تا برای از بین بردن احتباس آب.

fruit

شاتر

یکی دیگر از رایج رژیم غذایی اشتباه است باور برخی از غذاهای سالم برای کاهش وزن, زمانی که آنها در واقع می تواند باعث ناخواسته نفخ. با توجه به Healthline برخی از غذاهای سالم مانند میوه ها مانند سیب و گلابی مشترک بالا FODMAP مواد غذایی است که می تواند برخی از جدی نفخ. به جای آن سعی کنید زیر یک کم رژیم غذایی با FODMAP به نگه داشتن نفخ دور.

woman drinking water

شاتر

آنچه شما انتخاب می کنید به نوشیدن نیز بسیار مهم است وقتی که می آید به از دست دادن وزن. نوشیدن آب به اندازه کافی است که عمده رژیم غذایی اشتباه است. در مصاحبه ای با جهان وطنیمشاور متخصص گوارش دکتر عایشه اکبر توضیح می دهد که چگونه نوشیدن مقدار زیادی آب می تواند به مقابله با نفخ. “نوشیدن مقدار زیادی آب می تواند به طور بالقوه کاهش احتمال نفخ به دلیل کم آبی بدن و عدم تعادل الکترولیت می تواند متوقف هضم دکتر اکبر می گوید.

woman eating meal

شاتر

آخرین ما بهترین رژیم لاغری, اشتباهات نکته است که عدم توجه به زمان از روز شما را انتخاب کنید به خوردن وعده های غذایی خود را. با توجه به WebMD, افرادی که انتخاب می کنید به غذا خوردن در اواخر شب تمایل به خوردن بخش بزرگتر از وعده های غذایی و آنها نیز تمایل به انتخاب غذاهای پر کالری بیش از غذاهای سالم در شب.

چه هستند برخی از رژیم غذایی راهنمایی شما قسم می خورم ؟ اجازه دهید ما می دانیم مورد علاقه خود را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de