شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از دیدن این بی دست و پا عکس از ملکه و شاهزاده فیلیپ است که فقط منتشر شد–آنچه که اتفاق می افتد!

در جشن شاهزاده فیلیپ‘s 99 تولد, خانواده سلطنتی منتشر شد یک عکس از او و ملکه در قلعه ویندسور به جشن می گیرند. اما مردم شد و سریع به اشاره است که این عکس به نظر می رسد فتوشاپ و شروع به بازجویی های آن را در رسانه های اجتماعی.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

royal family

شاتر

حساب زیر نویس عکس “این عکس جدید از دوک ادینبورگ و ملکه گرفته شده بود هفته گذشته در چهارگوش در قلعه ویندسور خود را به علامت رویال حضرت را 99 تولد فردا.”

The Queen and Prince Philip

شاتر

با توجه به شهر و کشور “برای دو تصویر, فیلیپ ملبس به یک خانواده تقسیم کراوات و ملکه عینک لباس آنجلا کلی (طولانی خدمت خیاط زنانه) زوج با کوللینن V سنجاق سینه. قلب به شکل الماس در مرکز سنجاق سینه شد مناسب برای این مناسبت است.”

royal family

شاتر

این زن و شوهر شده است که ازدواج برای بیش از 70 سال شد عکس, در مقابل قلعه ویندسور, جایی که آنها در حال حاضر در حال منزوی.

در اوایل این ماه گفته بود بار, “ملکه نمی خواهد هر چیزی را که می رود در برابر مشاوره از افراد در [سن] رده و او را به همه مناسب مشاوره.”

the queen

شاتر

این منبع ادامه داد: “وجود دارد بحث در مورد آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد آمده اکتبر. ما نمی لغو یک بار از درگیری, اما هیچ چیز در حال رفتن به اعلیحضرت او خاطرات در لحظه. اگر مشاوره در ماه های آینده است که آن را خوب است برای او برای بازگشت به لندن او ممکن است انجام این کار, اما تا آن زمان او می خواهید به دیده می شود به مسئول بودن در اقدامات او برای ملت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>