ترسناک دلیل شما باید جلوگیری از استفاده از شامپو مقابله ASAP اگر شما نازک شدن مو

اگر شما در حال مبارزه برای جلوگیری از ریزش مو, این ایده خوبی است برای بررسی آنچه در محصولات مو شما با استفاده از به طور منظم. مشترک بسیاری از شامپو و نرم کننده مارک های حاوی مواد مضر است که می تواند آسیب به سلامت پوست سر و مو–دراز مدت منجر به آسیب و شکستگی.

با که در ذهن خود انتخاب محصولات مو با دقت گام مهمی در دستیابی به سالم موهای ضخیم–به خصوص اگر شما با استفاده از داروخانه شامپو.

shampoo bottle

شاتر

pH داروخانه شامپو

با توجه به Erum Ilyas هیئت مدیره گواهی متخصص پوست در مونتگمری پوست pH شامپو خود را بخش مهمی از نگه داشتن موهای خود را قوی و سالم است. به همین ترتیب اشتباه pH می تواند منجر به آسیب.

او توضیح میدهد: “برخی از تحقیقاتی که نشان می دهد که pH شامپو می شود و یا به ما مو بیشتر مستعد ابتلا به شکستگی. موهای ما نیاز به یک pH اسیدی آن را کمتر مستعد ابتلا به جعد و شکن گیسو و اصطکاک در برابر دیگر فولیکول های مو است که می تواند منجر به شکستگی.”

thinning hair

شاتر

این به ویژه مهم است در نظر بگیرید هنگامی که شما به طور منظم با استفاده از یک شامپو از داروخانه.

Ilyas ادامه “یک مطالعه نشان داد که 75 درصد از سالن شامپو حال pH در حالی که تنها 38 درصد یا داروخانه برندس.”

woman brushing hair

شاتر

با در نظر گرفتن اگر شما در حال تجربه ریزش مو شکنندگی و یا نازک شدن آن یک ایده خوب برای مبادله داروخانه خود را با نام تجاری شامپو برای یکی که بیشتر احتمال دارد به pH مناسب برای مو های سالم.

hair loss

شاتر

Ilyas همچنین نشان می دهد چک کردن مواد تشکیل دهنده بر روی بطری شامپو خود را برای هر سخت surfacants.

او توضیح میدهد: “مواد در شامپو است که می تواند منجر به افزایش ریسک شکستگی مو و ممکن است از دست دادن آنهایی که نوار مو طبیعی آن روغن سورفاکتانت در خاص است. یکی از زیباترین و شنیدن در مورد گرایش به سدیم لوریل اتر سولفات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>