شاهزاده ویلیام فقط اجازه دهید این راز لغزش–ما نمی بینم در آینده و در همه!

آن را غیر معمول نیست برای دیدن سلطنتی و در مورد کار داوطلبانه وقت خود را به علل مختلف. پرنس ویلیام به تازگی نشان داد او شده است کمک کردن با یک بحران خط متن در راز.

Prince William

چلپ چلوپ اخبار

نه تنها دوک کمبریج شروع به تدریس خصوصی در خانه در کنار همسرش, برادر و خواهر در قانون او ظاهرا روت و فعال داوطلب.

Prince WIlliam

چلپ چلوپ اخبار

خط فریاد 85258 است که انگلستان اولین 24/7 بحران خط متن. فریاد 85258 بیش از 2 ، 000 بحران داوطلب که آموزش دیده برای “حمایت از هر کسی در هر زمان و هر بحران ممکن است می گوید:” پرنس ویلیام.

Prince William and His Family

چلپ چلوپ اخبار

شاهزاده ویلیام ساخته شده خود اعلام از طریق Instagram تصویری در کنار کیت میدلتون. او خطاب به داوطلبان در سراسر انگلستان در مراسم تجلیل از داوطلبان در هفته است. ویلیام گفت: “من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن یک راز کوچک با شما بچه ها” ویلیام گفت. “من در واقع در [فریاد] داوطلبانه.”

Prince William

چلپ چلوپ اخبار

فریاد بود و با الهام از بحران خط متن در ایالات متحده شاهزاده Willman کیت میدلتون, Meghan Markle و شاهزاده هری راه اندازی فریاد در خرداد ماه سال 2019 به عنوان بخشی از سران با هم سلامت روانی مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>