Nordstrom فقط این اطلاعیه–آنچه که اتفاق می افتد!

Nordstrom اعلام کرده است قصد دارد برای شروع به بازگشایی فروشگاه در اورگان. خرده فروش است که در سیاتل اولین بسته فروشگاه اورگان در اوایل ماه مارس در واکنش به شیوع کروناویروس. به تازگی آنها را آغاز کرده اند به بازگشایی فروشگاه در سراسر اورگان اگر چه آنها هنوز اعلام برنامه ریزی برای بازگشایی فروشگاه گل سرسبد خود را در مرکز شهر پورتلند.

نگه داشتن خواندن برای همه چیز شما نیاز به دانستن!

Nordstrom

شاتر

با توجه به این usf football, “اورگان دولتی کیت براون اجازه اکثر خرده فروشان برای باز بماند در طول همه گیر اما بوتیک در میان کسانی که نیاز به بستن در ماه مارس است.”

این مقاله ادامه داد: “فرماندار برداشته است که منظور در ماه گذشته اما Nordstrom و تعدادی از برجسته دیگر خرده فروشان نمی بلافاصله بازگشایی شده است.”

Nordstrom

شاتر

خرده فروش نیز دقیق که چگونه آنها را آماده شدن برای بازگشایی در آزادی مطبوعات.

این بیانیه توضیح داد که آنها می تواند انجام نمایش های بهداشتی برای کارکنان خود ارائه پوشش صورت برای کارکنان و مشتریان و مراحل گرفتن اجازه می دهد تا برای اجرای مناسب اجتماعی فاصله شش پا و یا بیشتر.

Nordstrom app

شاتر

آنها نیز در حال افزایش نظافت و بهداشت متناوب ساعات کار و اضافه کردن تقسیم در ثبت.

علاوه بر فروشگاه های خود ادامه خواهد داد به ارائه “تماس با ما منظقه خدمات ما در خط کامل فروشگاه.”

Nordstrom

شاتر

آزادی مطبوعات همچنین توضیح می دهد که تمام فروشگاه ها باز خواهد شد در یک بار, اما شروع خواهد شد باز بر دولت و دولت های محلی توصیه ها و دستورالعمل ها.

این شرکت توضیح داد: “آن را واقعا نمی توان گفت به اندازه کافی – سلامت خود و سلامت کارکنان در اولویت قرار دارد. و هر تصمیم ما این است که از طریق لنز. ما می خواهیم به مطمئن شوید که رویکرد ما در حال گرفتن به بازگشایی فروشگاه های ما است و متفکر است که ما در حال ایجاد یک فروشگاه که محیطی امن برای همه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>