Kelly Ripa فقط کاهش یافته است, این رشته بمب, در مورد خانواده خود–ما را شگفت زده کرد!

Kelly Ripa یک دلیل خوب برای جشن گرفتن! این Live With Kelly & Ryan میزبان به تازگی به اشتراک گذاشته است که او را پسر مایکل گذاری consuelos, فارغ التحصیل از دانشگاه نیویورک است. ستاره مشترک یک خانواده عکس در Instagram, به مناسبت, با وجود این واقعیت است که وجود دارد در فرد شروع با توجه به Covid-19.

Ripa زیر نویس او پست “و فقط می خواهم که شما فارغ التحصیل دانشگاه است. MJC شادی و غرور شما به ارمغان آورده اند خانواده ما وصف ناپذیر است. من شما را دوست دارم با تمام قلب من است.”

Kelly Ripa

چند ستاره flocked به بخش نظر از Ripa را در پست تبریک به دانشگاه نیویورک فارغ التحصیل شد.

اندرسون کوپر اظهار داشت: “وای…تبریک!!!!”

اندی کوهن نیز در نظر, نوشته, “اشک از این است.”

Kelly Ripa and Mark Consuelos

Ripa شوهر علامت گذاری consuelos, همچنین این اخبار هیجان انگیز در مشخصات خود را.

این ریوردیل استار نوشت: “#Happy مجازی فارغ التحصیلی MJC. ما خیلی افتخار می کنم. #quarentinegraduation2020 ما می دانیم آن چیزی است که همه ما می رود اما ما سپاسگزار برای همه با هم در آنچه که من می دانم باید به نظر می رسد مانند طولانی ترین سفر خانواده همیشه.”

Kelly Ripa and Mark Consuelos

مارک پست به این واقعیت اشاره دارد خانواده خود شده است quarantining در کارائیب که شد یک منبع اختلاف زمانی که طرفداران برای اولین بار متوجه شدم.

Kelly Ripa, Mark Consuelos, and their children

اگر چه Ripa شده است میزبانی Live With Kelly & Ryan از راه دور در سراسر قرنطینه او هرگز به ذکر است که او در شهر نیویورک اما در واقع با خانواده اش در کارائیب.

یک منبع گفت:” مردم “این خانواده بود و در سفر در کارائیب زمانی که گفت به پناهگاه در محل و تصمیم به ماندن قرار داده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>