Gryphon نگهبان فای روتر نقد و بررسی

نقد و بررسی – دسترسی به اینترنت است. آن را تبدیل به همه جا. ما نیاز به آن را برای بسیاری از چیزها در زندگی ما کار آموزش و پرورش, سرگرمی, سرگرمی, اتصال خود را با خانواده و دوستان و غیره. اگر چه یک اتصال سیمی است که معمولا برای رفتن به سریع تر و قابل اطمینان تر, بنابراین بسیاری از دستگاه های قابل حمل و یا در یک محل که در آن سخت است برای اجرای کابل و یا ما فقط می خواهم به کار در حیاط پشتی یک بار در در حالی که. وارد Gryphon و خود را نگهبان روتر وای فای.

آنچه در آن است ؟

Gryphon نگهبان یک میدان فای روتر مورد اندازه AppleTV و یا مشابه جعبه تنظیم بالا. می توان آن را به عنوان یک دستگاه مستقل برای مناطق کوچکتر و یا در ترکیب با دیگر واحد مش نصب پوشش خانه های بزرگتر و یا از روی حیله و تزویر بخش هایی از خانه است.

Gryphon نگهبان پشتیبانی از AC1200 802.11 bgn/AC, 2×2 MU-MIMO و همزمان 2.4 و 5 گیگاهرتز باند.

چه چیزی در جعبه ؟

 • Gryphon نگهبان
 • آداپتور برق
 • کابل اترنت
 • راهنمای شروع سریع
 • 1 سال گارانتی با تلفن پشتیبانی فنی

مشخصات سخت افزاری

 • همزمان دو باند رادیو – 2.4 GHz & 5GHz
 • 2×2 MU-MIMO & آنتن Beamforming, WPA3 سازگار
 • 1.2 Gbps توان کلی تا 1800 فوت مربع از پوشش
 • آنتن Beamforming
 • 1 پورت WAN + 1 گیگابیت پورت LAN w/Ethernet Backhaul
 • مش WiFi قابل ارتقا با هر Gryphon روتر
 • Gryphon برنامه نیاز به آی فون/آندروید, تلفن همراه w/بلوتوث LE پشتیبانی
 • شامل 6 ماه آزمایشی از اینترنت پیشرفته حفاظت
 • شامل 3 ماه آزمایشی از Gryphon خانه نشین

طراحی و امکانات

Gryphon نگهبان است کوچکتر از دو دستگاه Gryphon می سازد. این 4″x4″x2″ یک مربع کوچک سفید که به راحتی می توانید در یک قفسه و یا در هر نقطه که شما باید اترنت و قدرت. جلو سفید/نارنجی LED وضعیت است که می تواند مجموعه ای خاموش در شب اگر شما نمی خواهید یک چراغ در اتاق خود را. بازگشت به قدرت, اینترنت و شبکه, اتصالات و یک دکمه تنظیم مجدد.

کنترل والدین و صفحه مدیریت زمان اجازه می دهد تا شما را به خیاط دسترسی به اینترنت برای فعالیت های چنین به عنوان مشق شب و زمان خواب و حتی به حالت تعلیق در دسترسی به اینترنت برای برخی از دستگاه های. برنامه می تواند مجموعه ای برای هر دستگاه با روزانه یا هفتگی و تنظیمات را می توان فعال یا غیر فعال به صورت دستی در هر زمان به عنوان به خوبی.

Gryphon نگهبان شامل یک سیستم تشخیص نفوذ برای تامین امنیت دستگاه های IoT. همچنین ویژگی های نرم افزارهای مخرب حفاظت ارائه شده توسط ESET تکنولوژی برای تمام دستگاه در شبکه می باشد. حفاظت از نرم افزارهای مخرب همراه با رایگان 6 ماهه; اگر شما می خواهید برای ادامه به استفاده از آن وجود دارد یک اشتراک برای 1 سال, 3 ماه یا 3 سال با یک سخت افزار اضافی و گارانتی.

Gryphon خانه نشین است و دیگری اختیاری اشتراک خدمات ارائه VPN-مانند دسترسی به شبکه خانگی خود را فیلترینگ و حفاظت در حالی که دور از خانه. Gryphon نگهبان همراه با رایگان 90 روز محاکمه خانه نشین دادن به شما مقدار زیادی از زمان برای تصمیم گیری اگر آن را مناسب برای شما است یا نه.

حتی اگر شما انتخاب می کنید به اشتراک روتر شامل طول عمر دسترسی به Gryphon والدین, کنترل سیستم, نرم افزار امنیتی, تکه, به روز رسانی سیستم عامل و Gryphon اتصال برنامه به روز رسانی. هر کدام نیز شامل یک سال از 24/7 پشتیبانی از مشتری حق بیمه و سخت افزار تعمیر پوشش از طریق آن گارانتی محدود است.

نصب و راه اندازی

راه اندازی بسیار ساده است به عنوان روتر فای بروید. اول من دانلود Gryphon اتصال نرم افزار و راه اندازی یک حساب کاربری. Gryphon سپس ایمیل فرستاده من 3 رقمی کد که من در تایپ به برنامه و آن را آماده رفتن به هنگامی که آن را متصل به اترنت و قدرت.

اضافه کردن یک مش تکرار است که به عنوان ساده به عنوان با استفاده از Gryphon اتصال برنامه برای اسکن کد QR در پایین دستگاه و مطمئن شوید که آن را در وصل به قدرت و شبکه خود را.

این Gryphon اتصال برنامه فراهم می کند لینک به پرسش و پاسخ, چگونه به فیلم ها و دسترسی به پشتیبانی برای به راحتی با کمک گرفتن زمانی که چیز اشتباه است. این نرم افزار همچنین شامل یک تست سرعت اما سرعت آن گزارش شد کمتر از آنچه که من از هر کس مورد علاقه, تست, سایت speedtest.net. من برای پرداخت 200/200 فیبر سرویس اینترنت. Speedtest.net آزمون در یا بیش از آن است که سرعت به طور مداوم ولی با استفاده از Gryphon اتصال نرم افزار تست سرعت نشان داد که در محدوده 205/99 به 210/120. من مطمئن هستم که چرا چنین اختلاف بین این دو روش تست اما خوب چیزی که دریافت میکنم سرعت من انتظار می رود از طریق روتر. نرم افزار تست سرعت نیز کمی خسته کننده به استفاده نسبت به روش های دیگر – یک پیام در این نرم افزار می گوید آن را برای 2 دقیقه برای تکمیل و هیچ چیز اتفاق می افتد در این برنامه در آن زمان برای نشان دادن پیشرفت دیگر از متن این پیام به آرامی محو شدن در داخل و خارج; در غیر این صورت شما فقط باید صبر کنید تا آن را به پایان رسید.

چیزی که من دوست دارم

من دوست دارم اندازه جمع و جور و ساخته شده در آنتن. این چیزی است که شما می شود خجالت را باید نشسته در نظر ساده. من نیز مانند ویژگی های امنیتی سهولت راه اندازی, پشتیبانی از گزینه های ساخته شده را به Gryphon اتصال برنامه و کلی سهولت استفاده.

آنچه که من می خواهم تغییر

من فکر می کنم تنها واقعی منفی با Gryphon اتصال متناقض/سرعت های پایین گزارش شده در نرم افزار تست سرعت. این امر همچنین می تواند خوب برای دیدن برخی از مرتب کردن بر اساس شاخص پیشرفت و برای به دست آوردن سرعت بیشتر سازگار با دیگر محبوب تر خدمات تست. برنامه های iOS نیز تنها طراحی شده برای آی فون با استفاده از; استفاده از آن بر روی آی پد نمی پر کردن صفحه نمایش و تنها با این نسخهها کار در حالت عمودی. Gryphon اتصال نیز در دسترس برای آندروید است.

افکار نهایی

به طور کلی من دوست دارم Gryphon نگهبان. در حال حاضر من فقط آرزو می کنم من تا به حال سه بسته یا یکی از اصلی Gryphon روتر برای جفت کردن آن با.

قیمت: $109
که در آن به خرید: Amazon.com
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Gryphon.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>