4 ضد پیری مواد تشکیل دهنده شما باید با داشتن هر هفته برای جوان تر به دنبال پوست

اگر شما به دنبال برای رسیدن به یک نگاه خود را از طریق روال مراقبت از پوست, شما به جای حق آمده است. ما انجام داده ایم تحقیقات ما در ضد پیری زیبایی بازی و آموخته اند که یک یا دو چیز در مورد کاهش ظهور خطوط ریز و چین و چروک و افتادگی پوست را از طریق سالم, تغذیه مواد است که می تواند آب مصرف و جوانی از سر گرفتن پوست خود را. نگاهی به چهار نفر از قوی ترین مواد ضد پیری محصولات مراقبت از پوست و بهترین محصولات به فروشگاه برای آوردن این منافع به روال خود را.

Cream

پپتید

پپتید راهنما پوست بازیابی خود را با ترویج تولید کلاژن و الاستین. نتیجه این است که به طور معمول تمام اطراف روشن تر انرژی و جوانی پوست است.

را پپتید به رژیم خود را با Skinfix سد + سه گانه چربی-پپتید کرم

این غنی و مقوی است و حاوی پپتید مخلوط پروتئین و سه ليپيد پیچیده ای است که بازیابی استحکام و خاصیت ارتجاعی پوست در حالی که هدف قرار دادن خشکی و چین و چروک صورت نرم تر و صاف تر و روشن تر می کند.

SKINFIX سد+ سه گانه چربی پپتید کرم (50 دلار)

Moisturizer

ویتامین C

یک عنصر قدرتمند برای تعادل را به پوست شما ویتامین C است که در همان زمان مرطوب کننده و نرم کننده. آن را سرشار از خواص آنتی اکسیدانی است که ترویج تولید کلاژن و پوست سالم برای زیبا و درخشان است.

دریافت دوز روزانه خود را از ویتامین C با OLEHENRIKSEN C-Rush ویتامین C ژل مرطوب کننده

ساخته شده با آنتی اکسیدان ویتامین C این مرطوب کننده و روشن و پوست به کاهش ظهور خطوط ریز و چین و چروک. آن پوستی با صاف و حتی بافت.

OLEHENRIKSEN C-Rush™ ویتامین C ژل مرطوب کننده (46 دلار)

Retinol Serum

رتینول

رتینول یکی از محبوب ترین مواد ضد پیری چون براحتی با پوست مانع پیدایش لکه های تیره و چروک و خطوط ریز و چین و چروک. آن را اغلب می آید به عنوان یک کرم یا سرم و ممکن است بهترین راه حل برای کسانی که با پوست حساس.

به پوست خود را رتینول با CeraVe ضد چروک رتینول سرم

این سرم را کاهش می دهد لک و چین و چروک در حالی که مرطوب کننده برای کمک به حفاظت از پوست.

CeraVe ضد پیری رتینول سرم ($16.99)

Water Gel Daily Face Moisturizer

هیالورونیک اسید

بسیاری از مردم به نوبه خود به هیالورونیک اسید برای ضد پیری محصولات مراقبت از پوست به دلیل آن ارائه هیدراتاسیون قوی به پوست و کمک به حفظ رطوبت پوست در طول زمان است. این نتایج اغلب در یک لوله کش, بافت نرم و صاف و کاهش چین و چروک. حفظ پوست هیدراته نیز می تواند کمک به آن را به خود تعمیر و بازسازی سلول های جدید است.

آب مصرف هیالورونیک اسید با استفاده از Neutrogena آبی افزایش آب Gel

این مرطوب کننده با استفاده از قدرتمند فرمول مستقر در هیالورونیک اسید برای ارائه آبرسانی مداوم پوست صاف و انعطاف پذیر نگاه کنید. عمیق خود را moisturization می تواند کمک به کاهش ظهور خطوط ریز و چین و چروک.

Neutrogena آبی افزایش هیالورونیک اسید برای آبرسانی آب ژل روزانه مرطوب کننده صورت ($15.18)

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>