شما هرگز حدس می زنم آنچه Scott Disick & Kourtney Kardashian گرفتار شده بودند انجام–طرفداران ناجور!

Scott Disick است که صرف زمان بیشتری را با Kourtney Kardashian در پی او نوتوانی خیانت و تقسیم از صوفیه ریچی!

مردم مجله گزارش داد که اسکات “صرف زمان با افرادی که در حمایت از او” یک طرح است که شامل گرفتن دنج با سابق شعله.

بیشتر بخوانید: شما هرگز حدس می زنم آنچه Ellen DeGeneres گرفتار شد و گفت–طرفداران ناجور! طرفداران آنقدر دیوانه

زن و شوهر فقط یک ناهار تاریخ با در مالیبو هفته گذشته و اگر وجود دارد هر گونه احتمال آشتی–ما در اینجا برای آن!

37-سال-قدیمی کشف شده در کالیفرنیا ساحل شهر همراه با Kourtney و سه بچه خود را سلطنت میسون و پنه لوپه. خانواده واحد با بهره گیری از برخی از QT در یک رستوران که شام خال خال مشخصات بالا جفت لذت بردن از وعده غذایی خود را.

بیشتر بخوانید: شما ممکن است بخواهید به خودتان را کنترل کنید برای این رشته بمب, در مورد شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری که درست کردم!

مردم ادعا میکند که “اسکات است که هنوز هم تحت درمان و مشغول کار بر روی مسائل” است و او “بوده است در اطراف کودکان و نوجوانان زیادی است.” ما فکر می کنیم این یک طرح بزرگ است!

Kourtney و اسکات قبلا درگیر از سال 2006 تا 2015. شده است وجود دارد هیچ بد خون بین exes به عنوان آنها همکاری پدر و مادر خود را جوان نوزادان. اما متوقف نشده طرفداران از مایلند برای آشتی! خوب, آن را مانند به نظر می رسد این زمان ممکن است در حال حاضر.

ادامه مطلب: Walmart فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن سیاست فروشگاه–ما می تواند آن را باور نمی کند!

اما نه به این سرعت. مردم همچنین گزارش می دهد که اسکات و صوفیه هستند پیام کوتاه به طور مداوم و که دوستان خود را فکر می کنم که وجود دارد یک شانس بزرگ آنها می تواند به عقب بر گردیم با هم در برخی از نقطه.” می گویند این طوری نیست!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>