شما نمی خواهد باور آنچه که جی کی رولینگ فقط گرفتار شدم گفت:–طرفداران او آنقدر دیوانه!

جی کی رولینگ واز بسیاری از انتقاد برای او توییت های اخیر با بسیاری از طرفداران را متهم به نویسنده بودن transphobic. این اتهامات آغاز شده و پس از رولینگ صحبت کردن در توییتر نقد یک مقاله که اشاره به “افرادی که عادت ماهانه.”

در پاسخ این نویسنده نوشت: “من مطمئن هستم که وجود دارد استفاده می شود یک کلمه برای این افراد است. کسی به من کمک کند. Wumben? Wimpund? Woomud?”

JK Rowling

چلپ چلوپ

نویسنده به دنبال اصلی خود را صدای جیر جیر: “اگر جنسیت واقعی نیست هیچ هم جنس جاذبه است. اگر جنسیت, نیست, واقعی, زندگی واقعی زنان در سطح جهان پاک شده است. من می دانم و عشق اطلاعرسانی اما پاک کردن مفهوم جنسیت حذف توانایی های بسیاری به طور معنی داری بحث در مورد زندگی خود را. آن را از آنها بدم میاید به حقیقت صحبت می کنند.”

او ادامه داد: “این ایده که زنان مثل من که بوده ام همدلانه به اطلاعرسانی دهه احساس خویشاوندی چرا که آنها آسیب پذیر در همان راه به عنوان زنان – یعنی به خشونت مردان – ‘نفرت’ ترانس مردم چون آنها فکر می کنم که واقعی است و در زندگی عواقب – یک مزخرف است.”

JK Rowling

چلپ چلوپ

نویسنده به پایان رسید او بحث توییتهایی, نوشته,, “من احترام هر ترانس فرد مناسب برای زندگی به هیچ وجه احساس می کند که معتبر و راحت به آنها. من می خواهم با شما اگر شما مورد تبعیض قرار بر این اساس بودن trans. در همان زمان زندگی من شده است به شکل زن بودن. من باور نمی کنم آن را نفرت انگیز می گویند.”

Harry Potter cast

چلپ چلوپ

بعد کی رولینگ می نویسد مقاله دفاع از نظرات او: “بیشتر از حساب های خود را از جنس بیقراری من خوانده ام با روشنگری توصیف اضطراب تفکیک اختلالات خوردن خودآزاری و خود نفرت بیشتر من تعجب کردم که آیا اگر من می خواهم به دنیا آمد و 30 سال بعد, من بیش از حد ممکن است تلاش کرده اند به انتقال. جذبه فرار از زنانگی می شده اند،”

او ادامه داد. “من تلاش مبتلا به OCD به عنوان یک نوجوان. اگر من می خواهم جامعه و همدردی آنلاین است که من می توانم پیدا کردن در محیط زیست فوری من اعتقاد دارم که من می تواند متقاعد شده اند به نوبه خودم به پسر پدر من آشکارا گفت که او می خواهم را ترجیح داده است.”

Daniel Radcliffe

شاتر

از آن به بعد چندین ستاره های هری پاتر , فیلم, اند و به دفاع از ترانس حقوق از جمله Daniel Radcliffe, Emma Watson and Rupert Grint.

رادکلیف نوشت: بیانیه خود را در یک پست وبلاگ برای ترور, پروژه, یک سازمان غیر انتفاعی برای پیشگیری از خودکشی در میان LGBTQ+ جوانان است. او توضیح میدهد: “زنان تغییر جنسیت زنان هستند. هیچ بیانیه ای بر خلاف پاکسازی هویت و عزت مردم تغییر جنسیت می رود و در برابر همه مشاوره داده شده توسط حرفه ای مراقبت های بهداشتی انجمن ها که به مراتب بیشتر تخصص در این موضوع از یا جو یا I.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>