یکی از مواد غذایی شما باید هرگز قبل از 10 AM دلیل آن را به آرامی از بین می برد و سوخت و ساز بدن شما

شروع روز خود را با یک صبحانه سالم بسیار مهم است برای ایجاد عادات سالم غذا خوردن و دستیابی به کاهش وزن پایدار است. بسیاری از غذاهای صبحانه به بازار عرضه شده به عنوان “سالم” گزینه های حتی زمانی که آنها پر از کالری و چربی و قند است که می تواند یک گام بزرگ به عقب برای خود رژیم غذایی و سوخت و ساز بدن.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یکی از مواد غذایی شما باید هرگز قبل از 10 AM دلیل آن را به آرامی از بین می برد و سوخت و ساز بدن شما!

muffins

شاتر

کلوچه

چرا که آنها فوق العاده راحت کلوچه محبوب on-the-go صبحانه. متاسفانه, آنها خطرناک صبحانه و غذا برای هر کسی که امیدوار به از دست دادن وزن است.

با توجه به مواد غذایی شبکه “کلوچه باید یک شهرت بد بودن بسیار بالا در کالری و چربی و قند است.”

muffins

شاتر

به علاوه با توجه به مقاله “بسیاری از فروشگاه خریداری کلوچه حمل سنگین مقدار کالری–به طور معمول حدود 400 یا بیشتر در هر.”

چرا که بسیاری از کلوچه ساخته شده از آرد تصفیه شده و شکر و بسیاری از این کالری های خالی و فاقد ارزش تغذیه ای است.

feet on a scale

شاتر

اگر شما شروع روز خود را با کالری های خالی این احتمال وجود دارد که شما را گرسنه می شود به زودی دوباره–و مشتاق به بازگشت برای اطلاعات بیشتر. با در نظر گرفتن آن ممکن است منجر به پرخوری. اگر شما در حال تلاش برای ایجاد عادات سالم غذا خوردن, این می تواند که واقعا دشوار است.

flat stomach

شاتر

با در نظر گرفتن اگر شما نیاز به یک صبحانه مناسب مواد غذایی است و می خواهید به از دست دادن وزن فرمان روشن از فروشگاه خریداری کلوچه یک ایده خوب است. در عوض سعی کنید از سالم در خانه دستور العمل!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>