شاهزاده هری و Meghan Markle شاهزاده فقط یک اطلاعیه و مردم در حال ناجور

در پی حوادث اخیر و تنش نژادی در سراسر آمریکا مگان Markle و شاهزاده هری در حال تغییر تمرکز خود را. زن و شوهر پرشور در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده در حرکت است و با استفاده از نفوذ خود برای ایجاد یک تفاوت.

Meghan Markle and Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار

پس از حرکت به L. A., Meghan و هری متمرکز شده اند که چگونه آنها می تواند کمک به در طول coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت ادامه می دهد برای به دست آوردن شتاب آنها در حال تغییر تمرکز خود را به دور از COVID به برابری نژادی و پایان دادن به خشونت پلیس.

Meghan Markle and Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار

Markle به یک سخنرانی پرشور به مادر آلما در مورد خشونت پلیس پس از چند روز ناآرامی های پس از قتل جورج فلوید. Markle مشترک قدرتمند کلمات با 2020 فارغ التحصیلی کلاس از قلب معصوم دبیرستان. “جورج فلوید زندگی اهمیت و Breonna تیلور زندگی اهمیت و Philando کاستیا زندگی اهمیت و Tamir برنج را در زندگی اهمیت و بنابراین بسیاری از مردم دیگر که نام ما می دانیم که نام ما نمی دانیم” گفت: Markle در سخنرانی خود.

Meghan Markle and Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار

در طول سخنرانی خود را دوشس ساسکس اعتراف کرد که او ترس از پرداختن به وقایع اخیر است. “برای چند هفته گذشته من شده است با برنامه ریزی در گفتن چند کلمه به شما برای فارغ التحصیلی خود را و همه ما را دیده اند بیش از چند هفته گذشته آنچه که اتفاق می افتد در کشور ما و در کشور ما و در وطن ما از L. A. شده است کاملا ویرانگر” او گفت: دانش آموزان است. “و من مطمئن هستم که آنچه من می توانم به شما می گویم. من می خواستم بگویم درست است. و من واقعا عصبی بودم که من نمی یا که آن را برداشت جدا و من متوجه شدم تنها چیزی اشتباه می گویند این است که می گویند هیچ چیز نیست.”

Meghan Markle and Prince Harry

چلپ چلوپ اخبار

Meghan Markle و شاهزاده هری در حال حاضر در حال همکاری با رهبران جامعه از تعدادی از سازمان های مختلف و سازمان های خیریه در حمایت از زندگی مهم است. هیچ جزئیات شناخته شده در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>