Costco فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن سیاست فروشگاه–مشتریان ناجور!

این بار آنها در حال تغییر است–و که شامل Costco‘s COVID-19 سیاست.

عمده فروش فقط اعلام کرد برخی از اخبار مهم مربوط به خود فروشگاه ساعت تعطیلی و حتی نمونه سیاست هایی که هر فروشگاه شیفتگان باید بلافاصله می دانم. به خصوص اگر آنها در حال برنامه ریزی یک سفر به زودی. آنها چه هستند ؟

ادامه مطلب: مک دونالد فقط دیوانه ترین تغییر به آن اتاق ناهار خوری سیاست– و مردم در حال از دست دادن آن!

ارشد ساعت ماندن–به طور نامحدود. اکثر Costco انبارها باید تعیین شده و یک ساعت در هر روز هفته از 9 تا 10 صبح فقط برای اعضای سنین 60 یا معلول. این شرکت اعلام کرد که مهمانان با سن کمتر از 60 نمی خواهد اعتراف کرد که در طول زمان. معلوم نیست که اختصاصی خرید ساعت به پایان خواهد رسید.

نمونه رایگان در حال بازگشت! رئیس امور مالی ریچارد ساله, کون تایید کرد در سه ماهه درآمد تماس اخیرا که آنها خواهد بود برای بازگرداندن نمونه های رایگان در ماه ژوئن پس از تعلیق آنها را با توجه به این رمان شیوع کروناویروس. این بسیار هیجان انگیز است!

ادامه مطلب: Costco فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون & ما را ویران کرد

آنها بسته خواهد شد در روز پدر. این سایت همچنین نشان می دهد که در مکان ها بسته خواهد شد در روز یکشنبه 21 ژوئن در رعایت و روز پدر.

انبار ساعت رفته به حالت عادی بازگشت (تقریبا). با توجه به شرکت فشار سایت از روز شنبه, آوریل 4 بیشتر ایالات متحده Costco مکان و Costco ایستگاه های گاز مجبور به بازگشت به طور منظم عامل ساعت.

ادامه مطلب: هدف فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>