ارسال مترجمان همزمان برای سمینارها و جلسات شرکتها
بیشتر سازمانها و شرکتهای بین المللی که فعالیتهای مرتبط با آنها در زمینه مهندسی صنایع دارند. آنها همچنین سعی می کنند با شرکت ها و سازمان هایی که در خارج از ایران فعالیت می کنند همکاری کنند.

ترجمه همزمان مهندسی صنایع
این شرکت ها برای انجام جلسات اسکایپ ، جلسات حضوری یا حضور در سمینارهای تخصصی به یک مترجم متخصص همزمان نیاز دارند تا بتوانند محتوای کلی جلسات خود را به بهترین شکل و به طور همزمان ترجمه کنند.

به این ترتیب ، کلیه شرکت کنندگان در جلسات می توانند از دقایق جلسات و مطالب مورد بحث به اندازه کافی آگاهی داشته باشند. شبکه مترجمان ایران به همراه بهترین مترجمان شفاهی که به این زبان مسلط هستند ، این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است که جلسات تخصصی مهندسان صنعت را به مکالمات و مباحث بسیار حرفه ای تبدیل کنند.

ترجمه نامه های اداری
در راستای فعالیت های بین المللی شرکت های ایرانی با همکارانی که در خارج از کشور حضور دارند ، ترجمه مکاتبات رسمی ، نامه ها و ایمیل های رسمی از جمله نیازهای اساسی و مهم است که باید با تجربه و تخصص حرفه ای مترجم انجام شود.

ترجمه نامه های مهندسی صنایع
شما می توانید از کمک مترجمان حرفه ای ما برای ترجمه انواع نامه ها ، انتقال ها ، پیام های کوتاه یا ایمیل های حاوی اطلاعات مهم استفاده کنید.

ترجمه موافقت نامه های بین المللی
همکاری با شرکتهای خارج از ایران بدون قرارداد رسمی امکان پذیر نیست. بنابراین ، برای جلوگیری از تحولات حقوقی در رابطه با مواد و یادداشت های حقوقی در قرارداد ، بهترین راه ترجمه متن قرارداد به هر دو زبان است.

ترجمه حقوقی قراردادهای بین المللی نیاز به تخصص افرادی دارد که به مسائل حقوقی آگاهی بالایی دارند ، بنابراین پیشنهاد می کنیم برای ترجمه حرفه ای قراردادهای منعقد شده از خدمات مترجم حرفه ای استفاده کنید.

ترجمه کاتالوگ قانون و صنعت
چه شرکت هایی سابقه همکاری با شبکه مترجمین ایران را دارند؟
شبکه مترجمان ایران به عنوان یکی از قدیمی ترین سیستمهای ثبت سفارش سفارش ترجمه آنلاین ، طی سالهای گذشته با سازمانها و شرکتهای معتبری در زمینه مهندسی صنایع با موفقیت همکاری داشته است.

برخی از مهمترین شرکت ها و موسساتی که ترجمه های تخصصی در مورد صنایع خود به ما ارائه داده اند می توانند عبارتند از: شرکت ایران گلف ، حمرا آوال ، سازمان توسعه و نوسازی صنایع ایران ، شرکت زارماکارون ، مرکز خدمات الکترونیکی سامان ، مهندسین مشاور صنایع خودرو ایران (خودرو) ، تجارت الکترونیکی پارسیان (Pecco) ، شرکت مهرکام پارس ، مرکز کاهش وزن سیبیتا ، شرکت بازرگان کالا کالا ، موسسه بین المللی مطالعات انرژی ، دریچه های ایران دوش ، صنایع امرسان ، کشت و صنعت نفیس ، شرکت ایواز آرین گستر ، گروه تولید BA را انجام داد.