تمام غذاهای فقط شگفت انگیز ترین اطلاعیه همیشه و مشتریان هستند ناجور!

تمام مواد غذایی به طور رسمی امن ترین مکان برای خرید مواد غذایی در میان COVID-19 شیوع!

اخیر مطالعه ایمنی–مصرف کننده سلامت و ایمنی شاخص توسط بازاریابی شرکت تحقیقاتی ایپسوس گروه–تایید آنچه که بسیاری از خریداران در حال حاضر می دانستند که آمازون متعلق به زنجیره ای خود را طول می کشد بهداشت و ایمنی بسیار جدی است.

ادامه مطلب: Walmart فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن سیاست فروشگاه ما می توانید آن را باور نمی کند!

اثبات این است که آنها قادر به انطباق با سیاست ها و روش های به سرعت در میان بهداشت جهانی بحران تمام مواد غذایی و همچنین به عنوان Costco و معامله گر جو بيشترين رأی را به مردم برداشت از تجربه خرید در طول رمان coronavirus بحران است.

ادامه مطلب: مک دونالد فقط دیوانه ترین تغییر به آن اتاق ناهار خوری سیاست– و مردم در حال از دست دادن آن!

ایپسوس گروه مورد مطالعه از 2 ، 000 نفر در ایالات متحده در ماه مه در مورد اقدامات ایمنی است که مهم ترین آنها را در هنگام خرید در طول coronavirus. آنها سپس با انجام هزاران نفر از “رمز و راز مغازه” (در واقع زمانی که مردم پرداخت شد توسط ایپسوس به مطرح به عنوان مشتریان به طور منظم) در سراسر ایالات متحده است.

نتایج نشان داد آنچه در فروشگاه ها انجام شد به نگه داشتن خریداران سالم و اگر آن را در سراسر به مصرف کننده. (اقدامات ایمنی از جمله اجتماعی فاصله نشانگر شرکت صادر ماسک صورت مشتری محدودیت ها و شیوه های تمیز کردن در صدر خریداران لیست جای تعجب نیست).

ادامه مطلب: Costco فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون & ما را ویران کرد

و پسر آیا تمام غذاهای کشتن آن; فروشگاه آمد در وهله اول و ایپسوس آنها را به نام “ایمنی و بهداشت all-star.” وای!

نتایج نشان می دهد که 98 درصد از کارکنان عینک پوشش صورت و 91 درصد از مشتریان به دنبال 6-پا-جدا اجتماعی فاصله پیشنهادات.

فروشگاه نیز نصب شده از جنس پلکسی گلاس موانع در پرداخت در 95% از فروشگاه ها و پرداخت بدون تماس در دسترس بود در 87 درصد از فروشگاه ها. شگفت آور!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>