نظر – در حالی که ما ممکن است آن را برای اعطا هوایی است که یک بخش حیاتی از زندگی روزانه ما است. اگر خواب زمانی است که بدن خود را بازیابی و تعمیرات خود را تنها حس می کند که پیشرفت های هوا در محیط خواب خود را می تواند تفاوت قابل توجهی. Partu ارائه شده تا BS-10 هپا تصفیه کننده هوا برای نقد و بررسی و به عنوان خانه نشین به عنوان ما تمام شده است به تازگی به نظر می رسید مانند یک زمان مناسب برای در عمق بررسی است.

آنچه در آن است ؟

این Partu BS-10 هپا تصفیه کننده هوا تصفیه است واحد است که نیش ترمزی میزند در هوا در اطراف آن و فیلتر آن از طریق یک فیلتر هپا قبل از آن بازگشت به اتاق. پردازنده و سنسور های متعدد سرعت فن کمک به برقراری ارتباط به شما کیفیت هوا در حالی که تهویه هوا.

چه چیزی در جعبه ؟

  • BS-10 هپا تصفیه کننده هوا
  • آداپتور برق
  • کتابچه راهنمای کاربر
  • فیلتر هپا (داخل تصفیه)

مشخصات سخت افزاری

قدرت: ورودی AC100-240v, 30w
منطقه: ~215ft2 [20m2]
سطح سر و صدا: 27-50dB (یک)
CADR: 117CFM [200m3/h] (CADR = هوای پاک تحویل رای)

طراحی و امکانات

این Partu BS-10 هپا تصفیه کننده هوا مستطیل شکل واحد با unthreatening لبه های گرد.

همه کنترل در حال اجرا از طریق دکمه های خازنی لمسی در لبه جلو و هر یک از آنها متناظر با Led آبی. زیادی نور در سراسر نوار بالای جلو بصری ارتباط برقرار کیفیت هوا از خوب (آبی) بد (قرمز) با (زرد و نارنجی) به نمایندگی جایی بین این دو است.

در کنار دکمه پاور و در پانل جلو سوراخ منجر به کیفیت هوا سنسور آن را به طور خودکار تنظیم سرعت فن اگر در حالت خودکار.

در داخل شما می توانید فن های بزرگ است که حرکت تمام هوا.

راه اندازی

پس از از بین بردن BS-10 از بسته بندی وسوسه خواهید به آن را در سمت راست دور با این حال اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است باز کردن فیلتر به عنوان مشخص شده توسط این برچسب که می تواند به راحتی نادیده گرفته شود.

برو جلو و پاپ جلد کردن واحد (وجود دارد یک قطعه کوچک از حمل و نقل نوار شما نیاز به حذف در یک طرف). در داخل شما فیلتر محصور در داخل یک کیسه پلاستیکی.

بیرون فیلتر, حذف کیسه های نصب مجدد فیلتر و پوشش جلو.

در حال حاضر شما می توانید اتصال کابل برق به سمت چپ طرف مقابل از BS-10 و سپس به یک منبع قدرت در نزدیکی محل مورد نظر شما. دکمه power LED روشن خواهد شد ،

دکمه پاور را فشار دهید به نوبه خود واحد است. کوچک Led در کنار بالا خواهد نور آبی برای نمایش تنظیمات فعلی.

بیشتر قابل توجه خواهد بود بزرگ به رهبری نوار در امتداد جبهه این است که غیر ممکن است به چشم پوشی به عنوان شما ممکن است دیده می شود در اوایل تصاویر بالا. آن را به چرخه را از طریق تمام سه رنگ (آبی و زرد و قرمز) را برای یک دقیقه در حالی که سنسور گرم کردن.

این نور دکمه تبدیل می شود که تمام Led ها به جز دکمه قدرت آن می زند در روشنایی.

این Speed دکمه پیشرفت از طریق فن تنظیمات (خودکار, خاموش, استاندارد, قوی) با هر فشار دهید.

این قفل را فشار دهید غیر فعال کردن تمام کنترل با 3 ثانیه فشار دهید برای جلوگیری از عجیب کودکان نوپا messing با تنظیمات خود را. تکرار به مدت طولانی فشار دهید برای غیر فعال کردن.

عملکرد

فیلتر هوا/تصفیه مهم دستگاه ها در خانواده ما. بین تعدادی از آلرژی و دو سگ خوب فیلتر کردن واحد می تواند تفاوت قابل توجهی در یک اتاق. اصلی ما در زندگی در منطقه دارای درب کشویی به یک طبقه و با یک درب و در طرف مقابل از اتاق ما مقدار زیادی از جریان هوا. اتاق خواب با این حال معمولا درهای بسته در طول روز است که می تواند منجر به بیات هوا.

من قرار Partu BS-10 به کار در اتاق خواب ما. سگ به اشتراک گذاری اتاق با کاراگاه خواب در یک جعبه و ما پیرنه در بستر خود. به طور منظم شستن ملافه آنها کمک می کند تا نگه داشتن eau-de-سگ اما تنها بسیار است.

زمانی که برای اولین بار راه اندازی تصفیه, من می دانستم که که Led ها خواهد بود به نظر قریب به اتفاق به این دلیل که آنها در حال حاضر روشن در روز روشن. در شب اما…

فقط وای!

من به آن دست به Partu هر چند نور دکمه کشد تمام Led ها به جز یکی بر روی دکمه قدرت است که توسط نرم شاید 25%. در مجموع پیروزی در کتاب من, اگر چه من هنوز هم با قرار دادن یک قطعه از واشی نوار بیش از آن باقی مانده منجر به آن دست کشیدن پایین تر.

دستی گفت: BS-10 همیشه به صورت پیش فرض به صورت خودکار زمانی که آن را روشن. این واحد همیشه شروع می شود در حالت استاندارد است که به عنوان بزرگ که تنظیم من ترجیح می دهم. من دوست دارم سفید اضافی سر و صدا را فراهم می کند به عنوان کاراگاه دوست دارد به پوست صورت تصادفی برای تلفن های موبایل و این فقط به اندازه کافی برای نگه داشتن که از یک موضوع در طول شب.

من شده است در حال اجرا واحد برای یک جامد سه هفته بیشتر در شب و بسیار خوشحال بوده است چگونه با آن کار شده است. بدون تصفیه من تمایل به بیدار با خفیف علائم آلرژی از جمله اندکی تراکم و یا خارش چشم. با BS-10 من بیدار شدن از خواب پاک کردن هر روز صبح. که چیزی ملموس است.

در حالت خودکار آن را تنظیم فن بالا و پایین به عنوان مورد نیاز برای کیفیت هوا آن سنجش. در این حالت با هوای پاک و یا خاموش تنظیم فن تقریبا محسوس است. خیلی ستارگان در واقع. استاندارد تعیین مقدار مناسب و قوی تنظیم است که قطعا مفید است اگر شما در حال تلاش به آدرس کیفیت هوا به سرعت.

Partu توصیه به مسواک زدن فیلتر, پاک کردن هر از چند هفته و جایگزینی آن هر 6 ماه. آن را وزوز/چشمک زدن شما که آن زمان و پس از تغییر شما نیاز به فشار دکمه تنظیم مجدد برای تایید تغییر دهید.

در اینجا چیزی است که من فیلتر به نظر می رسد پس از 3 هفته در حال اجرا در شب.

قطعا گرفتن برخی از سگ و خاک اما نه به عنوان کثیف به عنوان من ممکن است مشکوک.

چیزی که من دوست دارم

  • این همه سیاه و سفید زیبایی
  • کیفیت هوا بصری Led (در تئوری)
  • نور دکمه تبدیل می شود که تمام Led
  • سفید اثر سر و صدا در حالی که خواب

آنچه که من می خواهم تغییر

  • من می خواهم supersize از برچسب هشدار دهنده در مورد از بین بردن فیلتر کیسه های پلاستیکی قبل از استفاده و قرار دادن آن بیش از قدرت اتصال بنابراین شما می توانید شروع به واحد بدون از بین بردن دشنه.

افکار نهایی

این Partu BS-10 هپا تصفیه کننده هوا است مجری قدرتمند. من می خواهم این ایده از رنگ ها نشان می دهد کیفیت هوا اما نور نشان می دهد بیش از بالا. خوشبختانه آنها شامل یک LED حمله رعد اسا دکمه که همه اما حذف هر گونه شکایت. من بیدار شدن از خواب بدون علائم آلرژی و آن را به ارزش هر پنی. آمازون در حال حاضر آن را تا 44% خاموش که آن را سرقت.

قیمت: $125.99 69.99
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Partu


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de