گوئن استفانی & Blake Shelton فقط کاهش یافته و عمده بمب–تبریک!

گوئن استفانی ممکن است راه رفتن پایین راهرو زودتر از شما فکر می کنم!

این “Hollaback Girl” خواننده گفته قول داد به بحباله نکاح در اوردن, عشق دیرین Blake Shelton “را به عنوان به زودی به عنوان اجتماعی فاصله دستورالعمل ها برداشته” با توجه به گزارش. وای!

بیشتر بخوانید: شما هرگز حدس می زنم آنچه Ellen DeGeneres گرفتار شد و گفت–طرفداران ناجور! طرفداران آنقدر دیوانه

Us Weekly گزارش که “صدای” قضات آماده به ازدواج پس از پنج سال از قدمت–و coronavirus همه گیر ممکن است در واقع به کمک آن!

یک منبع که نامش ذکر نشده گفت: خروجی که “COVID-19 تبدیل شده و جهان خود را وارونه آن را به عنوان با بسیاری از خانواده ها است. گوئن می داند که او برکت است و می خواهد به عروسی به عنوان به زودی به عنوان اجتماعی فاصله دستورالعمل برداشته می شوند.” مرسی.

بیشتر بخوانید: شما ممکن است بخواهید به خودتان را کنترل کنید برای این رشته بمب, در مورد شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری که درست کردم!

“گوئن نیست این صبر طولانی به ازدواج فقط به خانواده اش دیده بان در زوم” این منبع ادامه داد. من مطمئن هستم که بسیاری از coronavirus عروس می تواند مربوط!

شلتون و استفانی ملاقات در مجموعه ای از آواز رقابت های سری. هر دو بعدها طلاق مربوطه همسران, میراندا لمبرت و Gavin Rossdale میان فریب شایعات در هر دو طرف.

به این دلیل دوم-شانس-در-داستان عشق زن و شوهر به سرعت تبدیل به یکی از کشور های مورد علاقه جفت (از جمله ماست!). آنها حتی آواز دوئت هم از جمله استفانی اولین کشور واحد (که رفت و مستقیما به #1, natch).

ادامه مطلب: کیت میدلتون دلخراش اطلاعیه–ما نمی بینم در آینده و در همه!

“گوئن و بلیک هر دو بر این باورند که پیوند آنها را به اشتراک است که قوی تر از هر چیزی که تا کنون تجربه کرده اید قبل از” منبع به ما گفت. “هنگامی که آنها می گویند پاکستان خود را در این زمان در اطراف, آن را احساس اولین بار برای هر دو آنها را از آنجا که آنها تا به حال هرگز این نوع از soulmate همکاری با هر کس دیگری.” لرز!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر