4 رژیم غذایی کلاهبرداری کارشناسان سوگند به خلاص شدن از شر نفخ شبانه

اگر شما در حال مبارزه با نفخ شما تنها نیستید. با وجود چگونه مشترک این مشکل این است که آن را هنوز هم می تواند دشوار است به کشف کردن که چگونه به آن را متوقف کند. اما وقتی که می آید برای مقابله با نفخ برخی از ساده کلاهبرداری رژیم غذایی ممکن است کمک به شما دیدن نتایج سریع تر.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای 4 کلاهبرداری رژیم غذایی شما باید سعی کنید به خلاص شدن از شر نفخ یک شبه.

woman sleeping

شاتر

جلوگیری از خوردن 2 ساعت قبل از خواب

اگر شما در حال ساخت یک عادت اواخر شب وعده آن را یک ایده خوب به تجدید نظر–به طور خاص با توجه به این گرایش می تواند بر سیستم گوارشی و منجر به نفخ.

با توجه به Byrdie, “اجازه دادن به دستگاه گوارش استراحت کامل 10 تا 12 ساعت در هر شب مجموعه سوخت و ساز بدن شما (و حلقه) برای موفقیت پس از آن در هضم مواد غذایی هنگامی که آن را بیولوژیکی طراحی شده به آن را آسان.”

ice water

شاتر

جلوگیری از انتخاب یخ نوشیدنی های سرد

جامع کیمبرلی اسنایدر متخصص تغذیه گفت: Byrdie “من انقباض غیر ارادی ماهیچه هنگامی که من مردم نوشیدن یخ-مایعات سرد در وعده های غذایی.”

او توضیح داد: “این را مانع فرایند گوارش توسط شیره معده رقیق مانند HCL و خنک کننده خود را به طور کلی هضم غذا در یک زمان بحرانی. شما همچنین رقیق کردن آنزیم های گوارشی بدن شما نیاز دارد به صورت موثر در هضم پروتئین و کربوهیدرات و چربی است.”

woman eating

شاتر

به آرامی غذا خوردن

آهسته تر غذا خوردن یکی دیگر از نکته آسان برای شروع ترکیب به روال منظم خود را برای کاهش نفخ است.

با توجه به غذا خوردن این و نه آن!, “خوردن بیش از حد به سرعت باعث می شود شما به بلع بیش از حد هوا است که می تواند منجر به ناراحت کننده گاز و نفخ. کاهش پایین جویدن با دهان خود را بسته و از سوی دیگر می تواند اثر مخالف است.”

banana

شاتر

یک موز

اضافه کردن یک موز را در رژیم غذایی نیز می تواند کمک به شما در غلبه بر نفخ معده.

خوردن این توضیح می دهد “پتاسیم جبران اثرات سدیم در رژیم غذایی خود را که یک علت شایع از احتباس آب است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>