S’mores توله سگ چو

یک آتش در پیچ و تاب کلاسیک توله سگ چو درمان است! S’mores توله سگ چو اتحاد باد صبا گراهام و شکلات طعم مخلوط به سنتی شکلاتی کره بادام زمینی حبوبات درمان است. مراقب باشید آن را اعتیاد آور!

S'mores Puppy Chow

هر کس دوست دارد یک کاسه بزرگ از توله سگ Chow (با نام مستعار گل آلود رفقا). این یک مورد علاقه در سایت من و یک مورد علاقه در خانه ما. به خوبی آماده برای آخرین میان وعده شیرین, وسواس, s’mores توله سگ Chow. بله اضافه کردن s’mores به مخلوط یک چیز بسیار خوب است!

فقط می خواهم به طور منظم توله سگ چو آن را فوق العاده آسان برای قرار دادن با هم و اتحاد های مورد علاقه خود را آتش s’mores طعم. گراهام شکلات و باد صبا…بهترین!

این اسنک برای مهمانی های potlucks فیلم شب کمپینگ سفر, سفرهای جاده ای و یا فقط به این دلیل! به علاوه بچه ها عاشق این دستور غذا را آسان! یک تعداد انگشت شماری از s’mores توله سگ chow است که همیشه یک ایده خوب است.

S'mores Puppy Chow Recipe

مواد شیرین

ما شروع با کلاسیک توله سگ چو مواد تشکیل دهنده! که در آن…

 • برنج Chex حبوبات – ذرت Chex خیلی خوب است اما من شخصا ترجیح می دهند برنج Chex.
 • چیپس شکلات نیمه شیرین مورد علاقه من است اما شیر شکلات کار خواهد کرد بیش از حد!
 • کره بادام زمینی – استفاده از خامه کره بادام زمینی فکر می کنم JIF یا Skippy.
 • کره – من با استفاده از, unsalted.
 • وانیل – وانیل هرگز یک ایده بد
 • برای صنعت شیرینی سازی, قند و شکر – باید به کت حبوبات!

…و پس از آن ما نیز برخی از سرگرم کننده با s’mores طعم! بنابراین ما نیز مخلوط کردن در:

 • Golden Grahams حبوبات – که graham cracker بخشی از s’mores!
 • مینی مارشملو – البته!
 • هرشی شکلات – شکلات اختیاری است اما من می خواهم به آن اضافه کنید و برای چاشنی زدن در پایان به دلیل آن روابط s’mores موضوع با هم.
S'mores Puppy Chow mixing in bowl

چگونه به s’mores توله سگ Chow

اخبار شگفت انگیز و دوستان: این است که هیچ دستور العمل پخت! بدون فر, مورد نیاز, فقط یک کمی microwaving و مخلوط کردن. این یک سریع, دسر و یا حتی یکی از بچه ها می تواند کمک کند!

 • در مایکروویو امن کاسه قرار دادن تراشه های شکلات و کره بادام زمینی و کره و zap آن را برای یک دقیقه. هم بزنید و سپس مایکروویو برای 30 ثانیه. همه چیز باید خوب و صاف است که به هم زده. اضافه کردن وانیل در این نقطه!
 • در یک کاسه بزرگ مخلوط کردن (یکی از بزرگترین و شما!), پور برنج Chex و 3 فنجان از Golden Grahams. پور melty صاف شکلات و کره بادام زمینی مخلوط و به آرامی هم بزنید. من سعی می کنم به بحران Chex اگر من می توانید آن را کمک کند! هم بزنید تا زمانی که آن را به طور مساوی پوشش داده شده و سپس انتقال همه چیز را در یک کیسه Ziploc بزرگ.
 • اضافه کردن شیرینی پزی را شکر به کیسه مهر و موم آن را محکم (در غیر این صورت شما باید یک ظرف غذا!), و آن را تکان دهید تا حبوبات است همه پوشش داده شده با پودر شکر.
 • بریزید و آن را روی کاغذ یا کاغذ مومی. اجازه دهید آن را استراحت وجود دارد تا زمانی که آن را سرد و خاموش و شکلات تنظیم شده است.
 • محل توله سگ چو در یک کاسه بزرگ باقی مانده اضافه کنید Golden Grahams و ميدانی و چاشنی زدن با هرشی نوار. آن را آرام هم بزنید خدمت می کنند و ببلعند! آماده می شود شگفت زده چگونه به سرعت از بین می رود.
How to Make S'mores Puppy Chow

چگونه به فروشگاه

شما می توانید نگه دارید s’mores توله سگ Chow تا دو هفته در کانتر! فقط آن را در ظروف محفوظ از هوا. اگر آن را گرم ممکن است آن را انجام دهید بهتر است در یخچال تا شکلات نمی ذوب. سرگرم کننده واقعیت: شما همچنین می توانید یخ این درمان خوشمزه! قرار داده و آن را در فریزر به مدت یک ماه. من مانند نگه داشتن یک ذخیره کردن در فریزر بنابراین من می تواند دزدکی حرکت کردن یک کمی اینجا و آنجا وقتی که من نیاز به یک قند ثابت.

من به شما هشدار می دهند اگر چه این آسان بدون پخت درمان است به طوری اعتیاد آور است. هنگامی که شما شروع به وعده آن را سخت برای متوقف کردن! هرگز آن را طول می کشد طولانی در خانه ما و هر بار که من آن را به یک حزب و یا غذای مختصر من به خانه می آیند با یک کاسه های خالی.

Easy S'mores Puppy Chow

بیشتر بدون پخت دسر

S'mores Puppy Chow on pan
 • 1 فنجان semisweet chocolate chips
 • 1/2 فنجان خامه کره بادام زمینی
 • 1/4 فنجان کره بدون نمک
 • 1 قاشق چای خوری عصاره وانیل
 • 3 فنجان برنج Chex cereal
 • 6 فنجان Golden Grahams,حبوبات, تقسیم
 • 1 1/2 فنجان برای صنعت شیرینی سازی, قند
 • 1 فنجان مینی مارشملو
 • 1 اندازه کامل هرشی نوار اختیاری برای چاشنی زدن
 1. جای چیپس شکلات و کره بادام زمینی و کره را در یک رسانه مایکروویو امن کاسه. مایکروفر (مایکروویو) در بالا برای 1 دقیقه است. حذف کاسه از مایکروویو و هم بزنید. قرار داده و کاسه را به مایکروویو و حرارت اضافی برای 30 ثانیه یا تا زمانی که مخلوط صاف است هنگامی که به هم زده. اضافه کردن عصاره وانیل و دوباره به هم بزنید.

 2. پور برنج Chex و 3 فنجان Golden Grahams حبوبات در یک کاسه بزرگ مخلوط کردن. اضافه کردن شکلات و کره بادام زمینی مخلوط و به آرامی هم بزنید تا زمانی که حبوبات به طور مساوی پوشش داده شده است. پور با پوشش غلات و حبوبات را در یک کیسه Ziploc بزرگ. اضافه کردن پودر شکر. مهر و موم کیسه و تکان دهید تا حبوبات است که به خوبی پوشش داده شده است. گسترش بر روی کاغذ و یا کاغذ مومی. اجازه نشستن تا سرد و شکلات تنظیم شده است.

 3. محل s’mores توله سگ چو در یک کاسه بزرگ. اضافه کردن باقی مانده Golden Grahams و ميدانی. شکستن هرشی بار به میادین و اضافه کردن به توله سگ chow برای چاشنی زدن اختیاری. خدمت!

 4. فروشگاه s’mores توله سگ غذا در ظروف محفوظ از هوا به مدت 2 هفته. اگر آن را گرم در آشپزخانه شما, فروشگاه, توله سگ غذا در یخچال و فریزر. شما همچنین می توانید یخ را در یک کانتینر یخچال و فریزر به مدت 1 ماه.

حقایق تغذیه

S’mores توله سگ Chow

مقدار در هر وعده

کالری 225 کالری از چربی 108

درصد نیاز روزانه*

چربی 12g18%

چربی های اشباع شده 6g30%

کلسترول 9mg3%

سدیم 93mg4%

پتاسیم 133mg4%

کربوهیدرات 27g9%

فیبر 2g8%

شکر 19g21%

پروتئین 3g6%

ویتامین A 201IU4%

ویتامین C 1mg1%

کلسیم 32mg3%

آهن 3mg17%

* درصد ارزش روزانه بر اساس 2000 کالری در رژیم غذایی.

عکس های مولی

با تشکر برای به اشتراک گذاری!

اگر شما این دستور غذا, لطفا ترک یک امتیاز و نظر زیر! شما همچنین می توانید به اشتراک گذاری یک عکس در Instagram! برچسب @twopeasandpod و استفاده از هشتگ #twopeasandtheirpod

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>