میشل اوباما فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

میشل اوباما است که در اینجا به ارائه کلمات همه ما واقعا نیاز به در میان COVID-19 بحران و سیاه زندگی مهم جنبش است.

این بانوی اول سابق فقط او منتشر شد شروع آدرس برای کلاس 2020… و صادقانه ما را در اشک. او یک پیام قوی در طول این زمان از قطعیت بزرگ–و ما سپاسگزار. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

بیشتر بخوانید: شما ممکن است بخواهید به خودتان را کنترل کنید برای این رشته بمب, در مورد شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری که درست کردم!

MObama اعتراف کرد که او در تلاش برای قرار دادن آدرس هم به دلیل این بار تلاش اما در نهایت تماس فارغ التحصیلان به فعالیت. بنابراین لازم است!

این “شدن” نویسنده آغاز می شود آدرس خود با اذعان به تنور از “این بار پر سر و صدا:”

“در طول چند ماه گذشته ما بنیاد متزلزل شده است” میشل heartbreakingly نشان می دهد. “نه فقط با یک بیماری همه گیر است که به سرقت برده و بیش از حد بسیاری از عزیزان ما طرح میتوانست زندگی روزانه ما و ارسال دهها میلیون نفر به بیکاری است. بلکه با غرش از خطوط گسل است که در کشور ما ساخته شده بود. خطوط نژاد و قدرت است که در حال حاضر یک بار دیگر پس nakedly در معرض برای همه ما دست به گریبان با.” دلخراش!

ادامه مطلب: Prince William فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

او را لمس در برخی از احساسات و نگرانی بسیاری از ما در حال تجربه در حال حاضر–و حتی اعتراف به این که او خودش است و درد و رنج بیش از حد!

“اگر هر یک از شما می ترسند و یا اشتباه و یا عصبانی و یا فقط ساده غرق آن همه, اگر شما احساس می کنید مانند شما در حال جستجو برای یک راه نجات فقط برای ثابت خود را, شما به تنهایی نیست. من احساس همه از آن بیش از حد. من فکر می کنم همه ما هستند” او نشان می دهد.

بنابراین–چه مامان ساشا و مالیا بگویید فارغ التحصیلان کنم ؟ پیام خود را در مورد وضعیت جهان و ما شکسته ملت در میان این آخرین جنبش حقوق مدنی است بسیار قدرتمند:

ادامه مطلب: Ryan Seacrest فقط نشان داد این دلخراش به روز رسانی در مورد وضعیت سلامت–خیلی غمگین!

“چه اتفاق می افتد در حال حاضر نتایج مستقیم از دهه unaddressed تعصب نابرابری. حقیقت این است که وقتی که می آید به تمام کسانی که مرتب داستان از کار سخت و تعیین سرنوشت است که ما دوست داریم به خودمان بگویید در مورد امریکا به خوبی این واقعیت بسیار پیچیده تر از آن است. به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم در این کشور مهم نیست که چقدر سخت کار می کنند وجود دارد موانع ساختاری کار در برابر آنها که فقط جاده ها طولانی تر و rockier. و گاهی اوقات آن را تقریبا غیر ممکن است برای حرکت به سمت بالا در همه است.”

او ادامه می دهد: “چون اگر شما نیاز به کار در طول یک بیماری همه گیر اما لازم نیست به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی و یا بیمه بهداشت و درمان خود را از کارفرما یا پرداخت بیمار را ترک کنند ؟ چه تر است, ضروری: کار خود و یا زندگی خود را ؟ اگر شما احساس نمی امن رانندگی ماشین خود را در محله خود را? و یا رفتن برای تنه زدن و یا خرید برخی از آب نبات در 7-11 و یا پرنده نگری? اگر شما حتی نمی توانید رویکرد پلیس و بدون ترس برای زندگی خود را پس چگونه انجام شما حتی شروع به نمودار خود را دوره؟”

آه–لرز! بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم: آیا فارغ التحصیلی او کلمات حلقه درست است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>