این بدترین رژیم غذایی اشتباه شما می توانید اگر شما می خواهید یک شکم صاف

اگر شما با داشتن یک زمان سخت در از دست دادن وزن گرفتن نگاه نزدیک در آنچه شما می خوردن و نوشیدن مهم است. کاهش وزن پایدار است که ترکیبی از یک رژیم غذایی سالم و ورزش منظم اما رژیم غذایی خاصی ارسال ها می تواند کمک به شما نتایج را ببینید. به طور خاص, ماندن هیدراته یک جزء مهم از دست دادن وزن.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یک رژیم غذایی اشتباه شما هرگز باید را اگر شما می خواهید یک معده تخت!

woman drinking water

شاتر

نوشیدن آب به اندازه کافی

ماندن هیدراته در طول روز یک جزء ضروری از دست دادن وزن و اضافه کردن آب بیشتری به زندگی روزمره خود را می تواند کمک بیشتری به شما دست آوردن عادات سالم.

با توجه به Healthline, “آب می تواند واقعا مفید برای کاهش وزن است. آن است که 100 ٪ کالری-رایگان شما کمک می کند تا برای سوزاندن کالری بیشتر و حتی ممکن است سرکوب اشتها خود را در صورت مصرف قبل از غذا.”

feet on a scale

شاتر

به علاوه نوشیدن آب به اندازه کافی می تواند منجر به شما قرار دادن در آب وزن است.

ابی تیز RD می گوید خوردن این نیست که!, “هنگامی که شما به اندازه کافی نوشیدن [آب] بدن خود را نگه می دارد هر قطره برای جلوگیری از کم آبی شدید.”

water glass

شاتر

آب نیز نقش مهمی در سوخت و ساز خود را.

“آب را درگیر در هر نوع سلولی فرایند در بدن خود را و زمانی که شما دچار کم آبی همه آنها اجرا کمتر کارآمد — و که شامل سوخت و ساز خود” ترنت Nessler PT DPT MPT مدیر عامل باپتیست پزشکی ورزشی در نشویل می گوید دائم.

flat stomach

شاتر

با در نظر گرفتن اگر شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن آن را یک ایده خوب برای بررسی مصرف آب خود را.

Healthline توضیح میدهد: “موسسه پزشکی (IOM) توصیه می کند که مردان نوشیدن حداقل 101 اونس آب در هر روز است که کمی زیر 13 فنجان. آنها می گویند زنان باید نوشیدن حداقل 74 اونس است که کمی بیش از 9 فنجان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>