خانواده سلطنتی فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون–ملکه باید خیلی دیوانه!

در پی جفری اپستین مرگ در تابستان گذشته اطلاعات بیشتر رویه در مورد رابطه اش با شاهزاده اندرو. اپستاین شد و در زندان در انتظار محاکمه او به صورت قاچاق جنسی و توطئه برای شرکت در انتخابات. شاهزاده اندرو پسر ملکه الیزابت و پرنس ویلیام و هری بود روابط نزدیک با اپستاین و در حال حاضر همکاری با ایالات متحده محققان.

Prince Andrew and Queen Elizabeth

چلپ چلوپ اخبار

شاهزاده اندرو و اپستاین در سال 1999. پس از آن جلسه خود را در مسیرهای عبور در موارد متعدد. آنها vacationed با هم و شاهزاده اندرو یک بازدید کننده به طور منظم به اپستین خانه نیویورک. اپستاین زد به مشکل قانونی در سال 2006. او متهم شده بود با درخواست فحشا از جزئی و خدمت 13 ماه در زندان است. شما فکر می کنم که با یک اعتقاد بود که شاهزاده اندرو خواهد قطع روابط با اپستاین. اما شاهزاده رفت تا آنجا که اقامت در اپستاین عمارت در طول سفر به آمریکا مدت کوتاهی پس از اپستاین را آزاد کند.

Prince Andrew

چلپ چلوپ اخبار

در ماه اوت سال 2019 اسناد قانونی مربوط به اپستاین شد unsealed. این اسناد حاوی اتهامات که اپستاین کارگردانی سپس-17-year-old ویرجینیا Giuffre به برخوردهای جنسی با شاهزاده اندرو. او به شدت رد می کند می گوید ،

Prince Andrew

چلپ چلوپ اخبار

در ماه نوامبر سال 2019 شاهزاده اندرو پا را از وظایف سلطنتی برای آینده قابل پیش بینی. پس از سه ماه وقفه شاهزاده اندرو دیده می شد با همسر سابق سارا فرگوسن به تازگی برای یک رویداد خیریه. او هنوز هم با رد هر گونه اتهام سوء رفتار جنسی با افراد زیر سن قانونی. در مصاحبه با بی بی سی, شاهزاده اندرو در دفاع از خود دوستی با اپستاین پست-زندان برای جرایم جنسی با گفتن آن را “محترم و درست انجام دهد.”

Prince Andrew and his daughters

چلپ چلوپ اخبار

با وجود تمام شواهد علیه او کاخ باکینگهام را انکار هر گونه تخلف توسط شاهزاده. ایالات متحده دادستان ها گفته اند که شاهزاده اندرو نشده است همکاری بررسی است. به عنوان اخبار بیشتر آشکار بر شاهزاده اندروز درگیری با اپستاین مورد ملکه ممکن است قادر به دفاع از او پسر بسیار طولانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>