مک دونالد فقط شگفت انگیز ترین تا کنون اعلام و ما در حال ناجور!

مک دونالد به تازگی صحبت کردن در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. هر دو مک دونالد رئیس جمهور جو Erlinger و مدیر عامل شرکت کریس Kempczinski اند صحبت کردن در حمایت و شرکت مشترک یک ویدیو در توییتر نیز هست.

در این ویدئو شرکت می کند و موقعیت آن روشن است: “ما برای آنها ایستاده و دیگر قربانیان نظام ظلم و ستم و خشونت است.”

این ویدئو ادامه داد: “ما تحمل بی عدالتی, بی عدالتی و یا نژاد پرستی.”

McDonald's

شاتر

مک دونالد نیز اهدای مبلغ 1 میلیون دلار به ملی شهری لیگ و انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP).

McDonald's

شاتر

در نامه Erlinger همچنین صحبت در مورد تصمیم خود برای صحبت کردن. او توضیح داد: “[مک دونالد] تمایل به ماندن و سکوت در مورد مسائل است که نمی به طور مستقیم شامل کسب و کار ما.”

او ادامه داد: او “وحشت زده و رویدادهای اخیر در Louisville, گرجستان, نیویورک, و, مینیاپولیس.”

McDonald's

شاتر

این نامه ادامه داد: “من نمی خواهد صحبت کند – نه من ادعا را به طور کامل درک چگونه حوادث مانند این بر آمریکایی های آفریقایی تبار و مردم از رنگ است.”

“اما من می بینم و تشخیص تاثیر این حوادث فردی و جمعی در سطح. و هنگامی که هر عضو ما McFamily لطمه می زند همه ما صدمه دیده است,” او نوشت.

McDonald's

شاتر

با توجه به کسب و کار خودیکریس Kempczinski در نامه ای به طور مستقیم به کارکنان توضیح “[این] قتل جورج فلوید در مینیاپولیس Ahmaud Arbery در گرجستان و Breonna تیلور در کنتاکی واقعا تکان دهنده به من نشان داد چگونه مقاوم به درمان نفرت و جهل در جامعه ما است.”

او ادامه داد: “تظاهرات در سراسر کشور در طول چند روز گذشته صدا را به خشم و غم و اندوه و ناامیدی بسیاری از ما احساس حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>