کیمیا کالا نیست فقط upcycle درون لوله دیگر

اخبار – بازگشت در سال 2013 ما ارسال شده در اخبار, مقاله برجسته کیمیا کالا از یک شرکت است که upcycling اصلاح دوچرخه درون لوله به کیف و کمربند و کیف پول. کیمیا کالا است که نه تنها هنوز هم فروش upcycled محصولات, اما آنها نیز گسترش یافته و برخی جدید اصلاح شده و مواد مازاد از جمله جین selvage, وینیل اثاثه یا لوازم داخلی و بوم مومی.

اگر چه من هنوز هم با استفاده از کیمیاگری کالا جورج تاون زیپ کیف ساخته شده از upcycled دوچرخه درون لوله به نظر می رسد که این محصول خاص است و دیگر در دسترس است. اما کیمیا کالا ارائه می کند زیپ کیسه های ساخته شده از دوچرخه درونی لوله ها در سه اندازه (نشان داده شده در بالا) کوچکترین است که شبیه به جورج تاون.

در علاوه بر این به خود اصلی درونی لوله کیمیا کالا در حال حاضر ارائه محصولات ساخته شده از جین selvage می شود همانطور که در بالا نشان داده شده است که اصلاح شده از مازاد پارچه که تولید کنندگان در صنعت نساجی گاهی اوقات بیش-خرید و که در غیر این صورت تا پایان در محل های دفن زباله.

در علاوه بر این به درون لوله و selvage جین کیمیا کالا نیز با استفاده از اصلاح وینیل مواد اثاثه یا لوازم داخلی به عنوان بالا نشان داده شده است.

همه کیمیا کالا’ محصولات ساخته شده در ایالت واشنگتن در ایالات متحده آمریکا و شامل یک گارانتی مادام العمر محدود. محصولات خود را در محدوده قیمت از $12 $180. بازدید AlchemyGoods.com برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>