شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از شنیدن این راز در مورد Kylie Jenner که فقط

کایلی Jenner ممکن است برخی از عادات هزینه های عادات خطرناک با توجه به Us Weekly. خروجی گزارش می دهد که واقعیت ستاره رفت و در صرف ولگردی و قانونی شکنی–که نگران خانواده اش–قبل از فوربس باطل او “میلیاردر” عنوان شده است.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

Kylie Jenner

زیبایی مغول گزارش صرف $36.5 میلیون در یک عمارت در تپه Holmby و سپس یکی دیگر از 15 میلیون دلار زیادی در تپه پنهان. 22 ساله نیز به تازگی خریداری یک هواپیمای جت خصوصی است.

این ستاره همچنین گود $1 میلیون دلار برای coronavirus امداد.

Kylie Jenner

یک منبع گفت: صفحه شش که Kardashian-Jenner خانواده نگران است بیش از هزینه های خود: “کایلی خواهران نگران هزینه های. بله او یک مقدار زیادی از پول, اما او به نظر نمی رسد به درک که چگونه از آن آسان است به رابطه جنسی از طریق همه از آن است.”

این همه نیست. این منبع می گوید: “او به احتمال زیاد صرف بیش از 130 میلیون دلار در سال گذشته است.”

Kylie Jenner

این اولین بار نیست کایلی وضعیت مالی شده است به سوال نامیده می شود.

به تازگی فوربس لغو کایلی را با عنوان “جوانترین خود ساخته میلیاردر.”

Kylie Jenner

این مجله توضیح داد “[Kylie Jenner نام تجاری] است که به طور قابل توجهی کوچکتر و کمتر سودآور از خانواده سپری کرده است در سال پیشرو در صنعت آرایشی و بهداشتی و رسانه ها از جمله فوربسبه این باور است.”

Jenner را رد کرده است این ادعا در توییتر: “چه هستم من حتی بیدار شدن از خواب. من فکر کردم این بود که یک سایت معتبر. همه من می بینم که تعدادی از اظهارات نادرست و اثبات نشده مفروضات lol. من هرگز خواسته برای هر عنوان و یا سعی در دروغ راه من وجود دارد که تا کنون. دوره.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>