Tronsmart راه اندازی سوم gaming headset در AliExpress 618 ارتقاء!

حمایت نیوز – پس از دو Qualcomm TWS earbud منتشر شده در این سال Tronsmart در حال رفتن به راه اندازی آن سوم بازی گوشی های Glary آلفا در AliExpress طول 618 ارتقاء. علاوه بر این محصول جدید را راه اندازی Tronsmart نیز ارائه ارتقاء خود را برای محبوب ترین Qualcomm TWS earbuds عقیق آس و عقیق رایگان. لطفا به عنوان خوانده شده زیر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات است. آیا شانس را از دست ندهید!

شماره 1 Tronsmart Glary آلفا Gaming Headset–برای همه بازی ها!

Tronsmart Glary آلفا مجهز به یک 50mm HD راننده واحد است که شما فراهم می کند با یک همهجانبه soundscape با تک تک جزئیات. این نویز فن آوری اجازه می دهد تا شما هرگز به مختل شود خارج از سر و صدا. شما می توانید تغییر دهید به یک موقعیت مناسب تر برای روشن تر صدا با 360 درجه قابل تنظیم میکروفون. متنوع RGB روشنایی اجازه می دهد تا شما درخشش شما در زیر نور افکن. وجود روشنایی تعویض در کابل است که شما می توانید استفاده کنید به نوبه خود حجم بالا و پایین و نیز استفاده کنید برای روشن یا خاموش کردن این نور زمانی که مورد نیاز است.

به شما کمک کند تمرکز بر دنیای بازی بدون هیچ گونه فشار Tronsmart Glary آلفا با استفاده از یک بال پرواز سر پرتو طراحی که ممکن است اولین و تنها بازی گوشی با چنین راحت طراحی شده است. مهمتر ارگونومی تطبیقی-تنظیم طراحی همیشه کاملا متناسب با سر خود را. نگران نباشید در مورد اندازه از سر خود را. علاوه بر این هدست طراحی شده است با Y-آداپتور که به معنی Tronsmart Glary آلفا سازگار با سیستم عامل های مختلف از جمله دستگاه های تلفن همراه و قرص و کنسول تعویض کامپیوتر و لپ تاپ.

در طول راه اندازی اولیه در AliExpress شما می توانید صرفه جویی تا 50 ٪ و یک Glary آلفا هدست برای تنها $28.99! این قیمت ویژه فقط در دسترس در طول 6/15/20 – 6/21/20


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>