این خبر غم انگیز در مورد هدف که فقط منتشر شد–می گویند این طوری نیست!

خبر غم انگیز برای هر کسی که در منطقه شهر نیویورک بود که به دنبال به جلو به هدف قرار دادن محل در Columbus Circle–افتتاح شده است به تعویق افتاد با توجه به COVID-19!

یک وب سایت به نام “من عاشق فوقانی سمت غرب” فقط برخی از اینترنت آیفون و می توانم تایید می کنند که بسیار پیش بینی UWS محل باز نه در زمان. ما خیلی bummed!

ادامه مطلب: Walmart فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن سیاست فروشگاه–ما می تواند آن را باور نمی کند!

این سایت اشاره می کند که اگر شما جستجو برای “هدف 1865 برادوی” نتایج نشان می دهد که باز تاریخ 19 ژوئیه –اما زمانی که آنها به نام شرکت دیپارتمنت مطبوعات به تایید می کنند که تاریخ آنها آموخته شده است که آن را تحت فشار قرار دادند به این سقوط.

یکی دیگر از محلی, وبلاگ سمت غرب دستمال تایید این خبر و بیانیه ای از هرزه: “به عنوان شرایط خارجی همچنان به تکامل وجود دارد به طور طبیعی برخی از تاخیر و تغییرات است. به عنوان یک نتیجه, ما Columbus Circle هدف فروشگاه واقع در 61 خیابان برادوی, برنامه ریزی شده است برای باز کردن بعد از این سقوط است.” می گویند این طوری نیست!

ادامه مطلب: مک دونالد فقط دیوانه ترین تغییر به آن اتاق ناهار خوری سیاست– و مردم در حال از دست دادن آن!

فروشگاه بود که واقع بین 61 و 62 خیابان های اندازه گیری عظیم 34,000 متر مربع و سه طبقه بالا. نام دیگر آن را به یک خوب (زمانی که آن را در نهایت باز می شود!).

فروشگاه اعلام شد در اواخر سال 2018 و این شرکت در حال حاضر در یک نمایشگاه در سال گذشته برای پر کردن 160 انتظار اشتغال در نقاط!

ادامه مطلب: کیت میدلتون دلخراش اطلاعیه–ما نمی بینم در آینده و در همه!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>